Dėl pandemijos nutraukus filmavimus Holivude, aktorius M. Rourke'as tęsė darbus Latvijoje: suvaidino filme apie II-ąjį pasaulinį karą

Mickey Rourke'as/Vida Press nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2020-05-01 20:39
Dėl pasaulinės pandemijos Holivudui atšaukus trilerio apie Antrąjį pasaulinį karą „Warhunt“ filmavimą, filmo žvaigždė Mickey Rourke'as (67) kartu su visa komanda filmavimą pratęsė kaimyninėje šalyje, Latvijoje.

„Atvykau filmuotis į Rygą, kai koronavirusas pasaulyje buvo jau nekontroliuojamas, tačiau puikiai susitvarkėme ir visi atlikome savo darbą“, – pasakojo  M. Rourke'as.

Filmavimo metu Latvijos sostinėje Rygoje, visa filmavimo komanda ir aktoriai turėjo laikytis vietos sveikatos apsaugos taisyklių.

Kad galėtų tęsti filmavimą, „Warhunt“ produkcija turėjo užtikrinti, kad visi filmavimo aikštelėje esantys žmonės dėvėtų kaukes ir pirštines bei du kartus per dieną būtų tikrinama jų temperatūra. Taip pat buvo reikalaujama laikytis saugaus atstumo.

Mickey Rourke'as/„Scanpix“ nuotr.
Mickey Rourke'as/„Scanpix“ nuotr.

Beje, net makiažui kiekvienas aktorius turėjo specialų rinkinį, todėl makiažo meistrai tam pačiam aktoriui naudojo tik tuos pačius šepetėlius ir makiažo priemones.

„Iš pradžių buvo tikrai keista, tačiau aktoriai ir visa filmavimo komanda greitai prisitaikė prie kaukių ir kitų atsargumo priemonių, todėl lengvai tęsėme darbus ir buvome dar labiau susikaupę bei efektyvesni“, – sakė „Warhunt“  režisierius Mauro Borrelli.

Yra nemaža tikimybė, kad Latvijoje pandemijos metu galės dirbti ir daugiau režisierių bei prodiuserių, kadangi vyriausybė davė leidimą filmuoti kino ir televizijos projektus, jei bus laikomasi tų pačių apsaugos priemonių.

 

Naujausi straipsniai

Saugirdas Vaitulionis / Gedmanto Kropio nuotr.

Reklama

„Zalando“ stilingai atšventė vienerių metų sukaktį Lietuvoje / J.Auškelio nuotr.

Reklama