Paaiškėjo Irenos Marozienės mirties priežastis

Irena Marozienė
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2022-06-21 14:39
Pirmadienį pasirodžiusi žinia apie garsios Vilniaus verslininkės, „Amatininkų užeigos“ įkūrėjos Irenos Marozienės mirtį sukrėtė jos bičiulius ir visus ją pažinojusius. Iš pradžių 63-ejų moters mirties priežastis nebuvo skelbiama. Antradienį viena iš dukrų portalui Žmonės.lt patvirtino, kad įvyko nelaimingas atsitikimas.

Žinoma sostinės verslininkė Irena Marozienė anapilin iškeliavo sekmadienį, o naujiena apie mirtį plačiai pasklido pirmadienį – skaudžią žinią pranešė mamos gedinčios dukros Birutė ir Justina.

Tai sukrėtė daugelį Ireną pažinojusių jos draugų. Žmonės ėmė spėlioti, kas gi nutiko pozityvumu garsėjusiai ir nemažai planų turėjusiai I.Marozienei.

Iš pradžių verslininkės mirties priežastis nebuvo įvardyta. Artimieji portalui Žmonės.lt tik buvo užsiminę, kad moteris šiomis dienomis jautėsi blogai.

Antradienį viena iš dukrų Žmonės.lt patvirtino, kad įvyko nelaimingas atsitikimas. „Dėl žemo kraujo spaudimo pasijuto blogai ir nukrito nuo laiptų“, – Žmonės.lt sakė I.Marozienės dukra.

Kiek anksčiau internete buvo paviešinta ir vienos iš verslininkės dukrų rašyta žinutė socialiniame tinkle. Joje teigta, kad pastarosiomis dienomis dėl žemo kraujo spaudimo prastai besijautusi Irena nukrito ir mirtinai prasiskėlė galvą. Tiesa, vėliau ši žinutė buvo pašalinta.

Naujausi straipsniai

Saugirdas Vaitulionis / Gedmanto Kropio nuotr.

Reklama

„Zalando“ stilingai atšventė vienerių metų sukaktį Lietuvoje / J.Auškelio nuotr.

Reklama