Partizanų atminimą įamžinęs dizaineris Giedrius Paulauskas įvertintas kinematografijos konkurse

Giedrius Paulauskas / Visvaldo Morkevičiaus nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2014-11-18 09:56
Rudens pradžioje įspūdingą partizanams atminti skirtą vaizdo siužetą kartu su bendraminčiais videografu Jevgenij Tichonov ir kirpėju Raimondu Pasternackiu pristatęs dizaineris Giedrius Paulauskas sulaukė gerų žinių.

Kinematografijos konkurse jų darbas pateko tarp trijų geriausių, o aukščiausius balus skyręs teisėjas prisipažino vaizdo siužetą žiūrėjęs net kelis kartus – jis taip jam patiko.

„Šiame vaizdo klipe man patiko viskas. Genialiai paprastą idėją tiesiog fantastiškai išpildė profesionalus kinematografo darbas, režisūra ir montažas. Žiūrėjau jį kelis kartus – jis man taip patiko. Norėčiau, kad šis vaizdo siužetas būtų ilgesnis, o tai taip reta šiais laikais“, – taip apie miško broliams skirtą, trečiąją vietą kinematografijos konkurse laimėjusį vaizdo siužetą atsiliepia vienas iš šio konkurso komisijos narių Benas Formanas.

Idėja sukurti vaizdo klipą, skirtą partizanams, dizaineriui Giedriui Paulauskui kilo šią vasarą pabendravus su bičiuliu kirpėju Raimondu Pasternackiu. Abu vyrus sieja aistra istoriniams, ikoniniams dalykams, abu domisi XX amžiaus pirmąja puse. Kūrėjai sutarė kirpimo procesui suteikti naują prasmę, viską nufilmuoti ir vaizdo siužetą skirti miško broliams atminti. G. Paulausko ir R. Pasternackio sumanytą idėją įgyvendino bei ypatingą ritualą Kazlų Rūdos miškuose, Ėglupio kaime, įamžino videografas Jevgenij Tichonov („Quiet Films“).

Iš viso kompanijos „FilmConvert“ organizuojamam kinematografijos konkursui šiemet buvo pateikta 611 darbų. Už juos internetu balsuota daugiau kaip 45 000 kartų. 

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai

Saugirdas Vaitulionis / Gedmanto Kropio nuotr.

Reklama

„Zalando“ stilingai atšventė vienerių metų sukaktį Lietuvoje / J.Auškelio nuotr.

Reklama