Partizanų pagerbimo idėją palaikanti Asta Valentaitė: „Tai paskatino prisiminti vertybes“

Asta Valentaitė / Asmeninio albumo nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2014-08-06 09:17
Miško simboliais puošta žalia juostelė, skirta partizanų judėjimo atminimui ir jų pagerbimui, išpopuliarėjo akimirksniu ir ne vienam tapo geidžiamu aksesuaru. Savo ranką žaliąja juostele papuošė ir modelis, stilistė Asta Valentaitė.

„Tai labai graži idėja, labai džiugu, kad tarp jaunų žmonių ji plinta ir tampa netgi madinga. Juk tai mūsų istorija, mūsų žmonių atminimas, juostelę dėviu būtent todėl, kad palaikau šią patriotinę idėją“, – portalui Žmonės.lt sakė A.Valentaitė, paklausta, kodėl prisijungė prie gausaus būrio žinomų žmonių, kurie noriai skleidžia šią mintį.

Žinoma moteris neabejojo, kad prie gražios idėjos turėtų prisidėti kiekvienas savo šalies istoriją vertinantis lietuvis, mat tik visi kartu susivieniję ją galime padaryti matoma ir pritraukiančią vis daugiau pritariančiųjų.

„Prisipažinsiu, kasdien tikrai negalvoju apie už mūsų tautą žuvusius žmones, todėl ši akcija privertė susimąstyti, prisiminti vertybes“, – atviravo Asta.

Pasiteiravus ar jai, kaip stilistei, žalioji juostelė atrodo stilinga, moteris šypsojosi: „Ji labai daili, bet čia svarbiau pati idėja, o ne stilius.“

Prie akcijos jau prisidėjo Lietuvos ambasadorius JAV Žygimantas Pavilionis, politikai Gabrielius Landsbergis ir Radvilė Morkūnaitė-Mikulėnienė, keliautojas ir žurnalistas Vytaras Radzevičius, rašytojas ir žurnalistas Andrius Užkalnis, stilistė Asta Valentaitė, dizaineris Giedrius Paulauskas, didžėjus Mamania, Vilniaus miesto meras Artūras Zuokas, muzikantas Andrius Mamontovas, dainininkė Ieva Zasimauskaitė, humoristas Justinas Jankevičius, atlikėjas ir laidų vedėjas Marijonas Mikutavičius bei daugelis kitų.

Juosteles galima gauti visuose „Forum Cinemas“ kino teatruose įsigyjant bilietą į filmo „Nematomas frontas“ seansą. „Nematomas frontas“ – kinuose nuo rugpjūčio 15 d.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai

Saugirdas Vaitulionis / Gedmanto Kropio nuotr.

Reklama

„Zalando“ stilingai atšventė vienerių metų sukaktį Lietuvoje / J.Auškelio nuotr.

Reklama