Pasakiškos B.Spears vestuvės – su prieskoniais: buvusio žvaigždės vyro išpuolis ir panikos priepuolis

Britney Spears ir Samo Asghari vestuvių akimirka / Socialinių tinklų nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2022-06-11 22:21
Ketvirtadienį Los Andžele išsipildė dainininkės Britney Spears (40) svajonė – ji susituokė su mylimuoju aktoriumi Samu Asghari (28). Šventė priminė pasaką: balta nuotakos suknele pasipuošusi popmuzikos žvaigždė į ceremoniją atvyko karieta, o linksmybėse dalyvavo daug garsenybių. Vis tik vestuvės neįvyko be dramų – pirmasis B.Spears vyras Jasonas Alexanderis bandė jas sužlugdyti, o pati dainininkė prieš šventę sunkiai kovojo su jauduliu.

Ketvirtadienį JAV popmuzikos žvaigždė Britney Spears savo išrinktajam Samui Asghari ištarė lemtingąjį „Taip!“.  Vėliau pasirodė ir pasakiškų vestuvių, vykusių poros namuose Los Andžele, kadrai, o su jais – ir pačios B.Spears įspūdžiai po nuostabiausios gyvenimo šventės.

Socialinio tinklo „Instagram“ paskyroje ji pasidalijo įrašu, kuriame atskleidė, kad prieš vestuvių ceremoniją ją ištiko panikos priepuolis.

„Oho! Wow! Mes tai padarėme! Mes susituokėme! Tai buvo pati įspūdingiausia diena!, – šalia vestuvinių nuotraukų serijos rašė B.Spears. – Visą rytą taip nervinausi, o 14:00 valandą man tarsi trenkė suvokimas, kad mes tuokiamės. Mane ištiko panikos priepuolis, bet susitvardžiau“.

Ji tęsė: „Komanda, kuri mūsų namus pavertė tiesiog svajonių pilimi, buvo fantastiška! Ceremonija buvo svajonė, o vakarėlis – dar geresnis! Į mūsų vestuves atvyko tiek daug neįtikėtinų žmonių ir aš vis dar esu šoke“.

B.Spears nedetalizavo, kas konkrečiai sukėlė priepuolį, tačiau streso prieš vestuves netrūko: jos buvęs vyras Jasonas Alexanderis bandė šventę sužlugdyti.

Ventūros apygardos šerifo tarnybos kapitonas Cameronas Hendersonas sakė, kad pareigūnai į iškvietimą reagavo ketvirtadienį po 14 valandos. Pasak jo, ceremonijos vietoje buvo sulaikytas popmuzikos princesės pirmasis vyras Jasonas Alexanderis.

J.Alexanderis buvo suimtas, pareigūnams išsiaiškinus, kad kitoje valstybėje išduotas orderis jį suimti, sakė kapitonas.

Pirmasis atlikėjos vyras savo paskyroje tinkle „Instagram“ tiesiogiai transliavo, kaip prieina prie gana tuščioje, bet išpuoštoje vestuvių ceremonijos vietoje budėjusių apsaugos darbuotojų ir jiems sako, kad turi B.Spears kvietimą.

„Ji yra mano pirmoji žmona, mano vienintelė žmona“, – kalbėjo J.Alexanderis, kuris buvo susituokęs su savo vaikystės drauge B.Spears 2014 metais, nors jų santuoka truko tik 55 valandas.

B.Spears gausiai dalijosi vestuvių akimirkomis. Nuotraukose – meiliai susiglaudę pozuojantys jaunavedžiai, jautrios akimirkos prie gėlėmis papuošto altoriaus ir siautulinga antroji vestuvių dalis.

„People“ žiniomis tuoktuvių šventėje dalyvavo apie 60 svečių, tarp jų – Drew Barrymore, Madonna, Selena Gomez, Paris Hilton ir Kathy Hilton.

Šaltinių teigimu, B.Spears vilkėjo garsių mados namų „Versace“ suknelę, o prie altoriaus žengė skambant Elvio Preslio dainai „Can't Help Falling in Love“.

„Aš labai džiaugiuosi, kad atėjo ši diena, ir jie susituokė. Žinau, kad jis taip ilgai to norėjo. Jis taip rūpinasi ir palaiko ją kiekviename žingsnyje“, – po ceremonijos „People“ sakė S.Asghari vadybininkas Brandonas Cohenas. 

Teigiama, 40-metė B.Spears apie tokią vestuvių dieną svajojo beveik devynis mėnesius.

„Britney pradėjo planuoti ir svajoti apie savo vestuves netrukus po to, kai lapkričio mėnesį susižadėjo, – sakė artimas porai šaltinis. – Jai tai labai svarbus įvykis. Ji norėjo, kad viskas būtų tobula.“

B.Spears sūnūs – 16-metis Seanas Prestonas ir 15-metis Jaydenas Jamesas – vestuvėse nedalyvavo, bet, kaip pranešama, džiaugėsi dėl savo mamos.

Naujausi straipsniai

Saugirdas Vaitulionis / Gedmanto Kropio nuotr.

Reklama

„Zalando“ stilingai atšventė vienerių metų sukaktį Lietuvoje / J.Auškelio nuotr.

Reklama