Paulos palaikymo „Eurovizijoje“ vakarėlyje – ir iš konkurso iškritęs Sasha Song

Laukdama „Eurovizijos“ finalo Paula Valentaitė surengė vakarėlį / Vyginto Skaraičio nuotr..
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2017-03-08 18:35
Trečiadienio vakarą nacionalinės „Eurovizijos“ atrankos finalininkė Paula Valentaitė (16) surengė šventę, kurios metu dėkojo gerbėjams už palaikymą konkurse.

Į šventę Vilniaus centre įsikūrusiuose desertų namuose „Sugamour“ atvyko jos mokytoja Rosita Čivilytė, manekenė Solveiga Mykolaitytė, kelionių agentūros „Makalius“ įkūrėjas Rimvydas Širvinskas, viešųjų ryšių ekspertas Saugirdas Vaitulionis ir kiti žinomi visuomenės veikėjai.

Palaikymą Paulai parodė ir buvęs jos konkurentas „Eurovizijos“ atrankoje Sasha Song. Dainininkas iškrito iš konkurso praėjusį šeštadienį per atrankos pusfinalį.

Žmonės.lt primena, kad „Eurovizijos“ nacionalinės atrankos finalas įvyks kovo 11 dieną. Pirmą kartą konkursas rengiamas ne Vilniuje. Šiemet jis vyks Klaipėdos „Švyturio“ arenoje.

Dėl kelialapio į didžiąją „Eurovizijos“ sceną varžosi Paula, Kotryna Juodzevičiūtė, Gabrielius Vagelis, Aistė Pilvelytė, „Fusedmarc“, Greta Zazza ir Lolita Zero. Gyčio Ivanausko sukurtas Lolitos Zero personažas buvo iškritęs iš atrankos, bet pirmadienį skaitytojų sprendimu Lolita Zero sugrąžinta į „Euroviziją“.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai

Saugirdas Vaitulionis / Gedmanto Kropio nuotr.

Reklama

„Zalando“ stilingai atšventė vienerių metų sukaktį Lietuvoje / J.Auškelio nuotr.

Reklama