Pavasariškoje fotosesijoje įsiamžinusi O.Pikul – apie vasaros planus ir vaidmenį lietuviškame filme

Oksana Pikul / Adam Aleksejėvič nuotr.
Autorius: Pranešimas spaudai
Publikuota: 2022-04-27 09:42
Į antrą pusę perkopusio pavasario ženklai atsispindi visur – sužydėjusioje gamtoje, žmonių nuotaikoje, o atlikėjos Oksanos Pikul atveju – ryškioje fotosesijoje su drugeliais. Pavasariškos nuotraukos – tai bendradarbiavimo su fotografu Adamu Aleksejėvičiumi rezultatas.

Oksana Pikul su fotografu Adamu Aleksejėvičiumi dirbo jau ne pirmą kartą. Ji tikina, kad visada džiaugiasi sulaukusi jo kvietimo fotosesijai, nes fotografo idėjos ir sumanymai jai visada labai patinka.

„Ruošiuosi vasaros maratonui. Visada jo laukiu, bet suvokiu, kad vėl reikės begalės jėgų ir energijos – laiko reikalaus salono ir koncertinė veikla, darbai su internetine parduotuve, socialiniai tinklai, mokymai. Beje, neseniai sutikau nusifilmuoti lietuviškame filme. Tad vasaros laukiu su nekantrumu ir džiaugiuosi taip simboliškai, fotosesija, pažymėjusi artėjančią jos pradžią“, – dalijasi Oksana Pikul.

Oksana Pikul / Adam Aleksejėvič nuotr.
Oksana Pikul / Adam Aleksejėvič nuotr.
Oksana Pikul / Adam Aleksejėvič nuotr.
Oksana Pikul / Adam Aleksejėvič nuotr.

Fotografas Adamas Aleksejėvičius pasakoja, kad apie plazdančių drugelių fotosesijos tematiką galvojo jau seniai, o reikalingu dekoru buvo pasirūpinęs gerokai anksčiau, nei su Oksana suderino fotosesijos detales.

„Su Oksana esame geri draugai tiek darbe, tiek gyvenime, mūsų draugystė prasidėjo taip pat fotosesijos aikštelėje 2014 metais. Mane žavi, kad ji visiškai nebijo eksperimentuoti su išvaizda, pasikliauna mano parinktais įvaizdžiai.

Jau seniau, fotosesijai Fridos tematika, buvau jai paruošęs juodą peruką, šį kartą – ryškiai rožinį. Tad kiekvienam noriu palinkėti nebijoti eksperimentuoti ir pavasarį pasitikti su naujomis idėjomis ir ryškiomis spalvomis“, – ragina A.Aleksejėvičius ir į tokios pačios stilistikos fotosesiją kviečia visus norinčius. Ji vyks gegužės 22 dieną Kaune.

Fotogalerija:

Naujausi straipsniai

Saugirdas Vaitulionis / Gedmanto Kropio nuotr.

Reklama

„Zalando“ stilingai atšventė vienerių metų sukaktį Lietuvoje / J.Auškelio nuotr.

Reklama