Pavogti Sashos Song plaukai: vagystė brangiai atsieis

Sasha Song kirpykloje / Eimanto paulausko nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2018-04-25 12:23
Dainininkas Sasha Song (34) neteko savo plaukų. Prieš pusmetį plaukus prisiauginęs vyras juos prarado Estijoje, rašo „Lietuvos rytas“.

Žurnalui „Žmonės“ Dima Šavrovas yra pasakojęs, kad pakeisdamas šukuoseną jis įgyvendino seną savo svajonę ir įgavo daugiau pasitikėjimo:

„Plaukų labai norėjau, seniai domėjausi, kaip būtų galima mano problemą išspręsti. Metų pradžioje dalyvavau TV3 projekte „Grožio mėnuo“ – bandžiau plaukų augimą skatinti į galvos odą leidžiamomis kraujo plazmos injekcijomis. Tai labai ilga ir skausminga procedūra, o aš nekantrus. Taip pat pastebėjau, kad tos injekcijos man veikia ne taip stipriai, kaip galėtų. Grožio klinikos atstovė sakė, kad tam įtakos turi ir genai, ir žmogaus organizmas.

Man atlikta procedūra – irgi ne pati pigiausia, bet rezultatas – labai efektingas. Aš radau kitą būdą ir štai sėdžiu laimingas.

Plaukai suteikia pasitikėjimo savimi. Manau, kad atsiras nemažai tokių pačių kompleksų turinčių vyrų, kurie ryšis tokiai procedūrai. Kai kurie žmonės moka su tuo susigyventi. Man nepavyko. Nesmagu, kai tave plikiu vadina.“

Deja, bet apie 700 eurų kainuojantys plaukai dingo. Palikęs juos viešbučio kambaryje, Estijoje, sugrįžęs D. Šavrovas plaukų neberado.

„Lietuvos rytui“ dainininkas sakė vis dar nesuprantantis, kaip tai galėjo nutikti. Jis pasakojo plaukus laikęs specialioje dėžutėje kartu su klijais. Nuostolis taip pat nemažas – tokie plaukai kainuoja apie 700 erų. Bet pasak Sashos Song, į policiją šį kartą niekas nesikreipė.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai

Saugirdas Vaitulionis / Gedmanto Kropio nuotr.

Reklama

„Zalando“ stilingai atšventė vienerių metų sukaktį Lietuvoje / J.Auškelio nuotr.

Reklama