Princas Williamas ir Kate Middleton žada keisti gyvenamą vietą: su šeima paliks Londoną

Elizabeth II, princas Williamas ir Kate Middleton su vaikais / „Scanpix“ nuotr.
Autorius: 15min
Publikuota: 2022-06-13 08:30
Užsienio žiniasklaida skelbia, kad princas Williamas su žmona Kembridžo hercogiene Catherine netrukus pakeis savo gyvenamąją vietą ir paliks Londoną. Jau aiškėja ir tokio sprendimo priežastis.

Princas Williamas ir Kate Middleton šią vasarą su savo trimis vaikais iš Londono persikels į Vindzorą, skelbiama užsienio žiniasklaidos pranešimuose.

Teigiama, kad Kembridžo hercogai yra pasirengę palikti Kensingtono rūmus ir persikelti į namus karalienės valdose Berkšyre. Tiesa, jie pasiliks ir vakarų Londono rezidenciją kaip savo bazę sostinėje, iš ten toliau dirbs ir poros spaudos tarnyba, rašo „The Sunday Times“.

Dėl tokių pokyčių 8 metų princas George'as ir 7 metų princesė Charlotte mokslo metų pabaigoje paliks šiuo metu lankomą privačią mokyklą Batersyje ir kartu su 4 metų princu Louisu pradės lankyti mokyklą, esančią arčiau jų naujųjų namų.

Pranešama, kad Williamas, kuriam šio mėnesio pabaigoje sukaks 40 metų, tikisi, kad naujieji namai suteiks vaikams daugiau laisvės nei Kensingtonas. Be to, šeima bus arčiau Kate tėvų – jie gyvena už 45 minučių kelio automobiliu.

Naujausi straipsniai

Saugirdas Vaitulionis / Gedmanto Kropio nuotr.

Reklama

„Zalando“ stilingai atšventė vienerių metų sukaktį Lietuvoje / J.Auškelio nuotr.

Reklama