Princas Williamas pasidalijo nematyta nuotrauka ir pasveikino visus pasaulio tėčius

Princas Williamas ir Kate Middleton su vaikais / „Scanpix“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2022-06-19 10:30
Šiais metais birželio 19-ąją Jungtinė Karalystė švenčia Tėvo dieną. Šia proga, kaip ir kasmet, Kembridžo hercogienė Catherine su princu Williamu pasidalijo dar nematyta šeimos akimirka. Pora nepraleido progos pasveikinti visų pasaulio tėčių.

Tėvo dienos įrašas vėlų šeštadienio vakarą, Tėvo dienos išvakarėse, pasirodė oficialioje princo Williamo ir Kate Middleton instagramo paskyroje. Kembridžo hercogai pasidalijo neregėta tėvo ir vaikų laisvalaikio akimirka.

Šalia žavios nuotraukos princas Williamas ir Kate Middleton parašė: „Šiandien sveikiname viso pasaulio tėčius ir senelius su Tėvo diena!“.

Linksmame kadre Kembridžo hercogas užfiksuotas su savo vaikais – vyresnėliais princu George'u, princese Charlote, sėdinčiai šalia jo iš abiejų pusių, ir jaunėliu Louisu, patogiai įsitaisiusiu tėčiui ant pečių. Akivaizdu, ketvertukas nestokoja gerų emocijų – plačiai šypsosi.

Kaip skelbia „People“, jaukus tėčio ir vaikų kadras buvo užfiksuotas Jordanijoje, kur praėjusių metų rudenį atostogavo karališkoji šeima.

Karališkosios šeimos gerbėjai iš viso pasaulio buvo itin pamaloninti tokio gražaus pasveikinimo.

Naujausi straipsniai

Saugirdas Vaitulionis / Gedmanto Kropio nuotr.

Reklama

„Zalando“ stilingai atšventė vienerių metų sukaktį Lietuvoje / J.Auškelio nuotr.

Reklama