Režisierius Paulas Haggis sulaikytas Italijoje dėl įtariamo lytinio nusikaltimo

Paulas Haggis / „Scanpix“ nuotr.
Autorius: BNS
Publikuota: 2022-06-20 16:33
Kino režisierius Paulas Haggis sekmadienį buvo sulaikytas pareigūnams atliekant tyrimą dėl jam metamų kaltinimų moters išprievartavimu Pietų Italijoje, pranešė italų žiniasklaida, remdamasi vietos prokurorais.

„Oskaru“ apdovanotas kanadiečių kilmės 69 metų P.Haggis atvyko į Italiją dalyvauti antradienį prasidėsiančiame kino festivalyje Ostūnio kurortiniame mieste, Apulijoje.

Naujienų agentūra „LaPresse“ ir keletas kitų italų žiniasklaidos priemonių išplatino netoliese esančio Brindizio prokuratūros pranešimą, kad prokurorai tiria jam metamus kaltinimus dėl įtarimų, kad „jauna užsienietė“  dvi dienas buvo verčiama lytiškai santykiauti „ne savo noru“.

P.Haggio advokatė Priya Chaudhry nurodė, kad nors Italijos įstatymai neleidžia režisieriui aptarinėti įrodymų, „esu įtikinusi, kad visi ponui Haggis iškelti įtariamai bus atmesti. Jis yra visiškai nekaltas ir pasiruošęs visokeriopai bendradarbiauti su pareigūnais, kad kuo greičiau išaiškėtų tiesa“.

Tyrimą atliekantys prokurorai Antonio Negro ir Livia Orlando pareiškime nurodė, kad po lytinių santykių „moteris buvo priversta ieškoti medikų pagalbos“. Po kelias dienas trukusių „santykių be jos sutikimo sekmadienį vyras atlydėjo moterį“ į Brindizio oro uostą ir „paliko ten auštant, nepaisant jos pavojingos fizinės ir psichologinės būklės“.

Brindizio prokuratūra sekmadienį buvo uždaryta.

Paulas Haggis / „Scanpix“ nuotr.
Paulas Haggis / „Scanpix“ nuotr.

Prokurorų teigimu, oro uosto darbuotojai ir policija pastebėjo „akivaizdžiai sumišusios (moters) būseną“ ir suteikę pirmąją pagalbą nuvežė į Brindizio policijos būstinę, iš kur pareigūnai nuvežė moterį į vietos ligoninę apžiūrai.

Prokurorų paskelbtame pranešime taip pat sakoma, kad moteris „oficialiai pateikė skundą ir nurodė aplinkybes, kurios vėliau nagrinėjo tyrėjai“. Moters pilietybė ir amžius nenurodomi.

Policijos būstinės operacijų salės darbuotojai sakė neturintys teisės teikti informacijos apie šį incidentą. Jie nenurodė, ar P. Haggis yra laikomas policijos nuovadoje, viešbutyje ar kitoje įstaigoje.

P.Haggis yra režisierius, prodiuseris ir scenarijų autorius. 2006 metais jis buvo apdovanotas už geriausią originalų scenarijų juostai „Avarija“ (Crash).

Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo draudžiama.

Naujausi straipsniai

Saugirdas Vaitulionis / Gedmanto Kropio nuotr.

Reklama

„Zalando“ stilingai atšventė vienerių metų sukaktį Lietuvoje / J.Auškelio nuotr.

Reklama