Rimantė Kulvinskytė laukiasi antros atžalos: žinią pranešė kūrybiškai

Rimantė Kulvinskytė su vyru ir dukra
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2022-06-20 11:41
Laidų vedėja, žurnalistė Rimantė Kulvinskytė ir jos vyras režisierius Povilas Miškinis-Eidukonis gyvena ypač pakiliomis nuotaikomis – pora laukia šeimos pagausėjimo. Šią žinią jiedu pranešė itin originaliai.

Šeštadienį Rimantė Kulvinskytė pranešė naujieną, kad jos šeima laukia pagausėjimo. Šia žinia ji pasidalijo savo socialiniuose tinkluose, įkeldama filmo viršelio „Made in Thailand“ nuotrauką, kurioje pati pozuoja su pilvuku. To filmo režisieriais pristatomi R.Kulvinskytė ir jos vyras Povilas.

„Ta frazė „Made in Thailand“ atsirado ne veltui – mūsų būsimas zuikis yra pagamintas būtent Tailande. O ta frazė atsirado tuomet, kai mes skridome Tailande jungiamuoju skrydžiu. Ten, jei laukiesi, pagal taisykles turi pranešti registruojantis skrydžiui – tuomet darbuotojai pasižymi tavo sėdėjimo vietą lėktuve. Prisimenu, dar buvo pati nėštumo pradžia ir mes pasakėme į skrydį registravusiam berniukui šią žinią, tai jis tiesiog pašoko nuo kėdės ir pribėgo mane apkabinti. Sakė: „Dieve, jūsų vaikas yra „Made in Thailand“, – prisiminė Rimantė.

Rimantės įrašas feisbuke:

Laukiamiausias metų filmas 🤍🤍🤍🤍

Posted by Rimantė Kulvinskytė on 2022 m. birželio 18 d., šeštadienis

Žinią apie nėštumą žurnalistė patvirtino ir portalui Žmonės.lt. Rimantė atskleidė, kada turėtų gimti antroji jos ir vyro atžala.

„Kaip ir sakoma Povilo man padovanotame projekto pristatymo plakate – spalį, maždaug per viduriuką. Laikykit sukryžiavę pirštus, kad viskas taip ir būtų“, – portalui Žmonės.lt sakė Rimantė. Nors vaikelio lytis porai jau yra žinoma, kol kas tai laikoma paslaptyje.

R.Kulvinskytė atskleidė, kad apie nėštumą sužinojo vasario pabaigoje, vos kelios dienos iki prasidedant karui Ukrainoje. Tuo metu ją aplankė dvejopi jausmai.

„Kalbėjau su viena drauge ir ji tik tarp kitko atsiduso: „ačiū dievui, aš dabar ne nėščia“. Bet, žinote, su kovoti su baime yra vienintelis būdas – veikimas. Geriausia, ką aš moku daryti, yra rašymas. Kadangi man mano Lunos ir būsimo vaiko laimė ir saugumas yra svarbiausias dalykas šioje Žemėje, priėmėme sprendimą į ukrainiečių kalbą išversti mano pasakojimų rinkinį „Semčiukai“ ir Raudonojo Kryžiaus pagalba knygas padovanoti vaikams. Pasakos leidžia pabėgti nuo realybės ir patikėti, kad pasauliui viskas bus gerai.

Šiuo jausmu ir gyvenu. Tikėjimu, kad viskas bus gerai. Iš to, kokio kiekio sveikinimų sulaukėme pranešę žinią, matau, kad su pasaulyje vis dar labai daug gerumo. O aš dabar, sakyčiau, turiu daug tvirtesnę nugarą. Sąmoningai, dėl būsimo vaiko mokiausi ramybės, saugojau save nuo per didelio streso ir, manau, kad užsiauginau ramybės raumenį.  Niekam nebesuteikiu galios manęs liūdinti ar skaudinti“, – kalbėjo R.Kulvinskytė.
Rimantė Kulvinskytė su vyru Povilu ir dukra Luna / Asmeninio albumo nuotr.
Rimantė Kulvinskytė su vyru Povilu ir dukra Luna / Asmeninio albumo nuotr.

Žurnalistė pasidalijo ir antrojo vaikelio laukimo patirtimi. Ji neslėpė, kad sunkiausias laikotarpis buvo svečiuojantis Tailande.

„Pirmais mėnesiais nevėmiau tik tuomet, kai miegojau. O Azija su savo kvapais ir vaizdais turi ypatingas sąlygas pykinimui. Laimei, po trijų mėnesių viskas baigėsi ir dabar jaučiuosi tvirta“, – portalui Žmonės.lt pasakojo Rimantė.

„Labai norėčiau dirbti iki ateinant vaikui. Noriu aplankyti bibliotekas, susitikti su dideliu „Semčiukų“ gerbėjų būriu. Šiuo metu su kolege, šeimų edukatore Vaida Ivaniukaite dirbame ties nauja knyga... Nėštumas man yra kūrimo ir dauginimo laikotarpis“, – pridūrė ji.

Rimantė Kulvinskytė su šeima/Vaidos Razmislavičės nuotr.
Rimantė Kulvinskytė su šeima/Vaidos Razmislavičės nuotr.

Paklausus, kaip į būsimą šeimos pagausėjimą sureagavo Rimantės ir Povilo pirmagimė dukra Luna, moteris prisiminė šmaikštų momentą, kuomet Tailande pirko nėštumo testą.

„Povilo ir Lunos, einančių į parduotuvę, paprašiau nėštumo testo. O tada Luna netikėtai pareiškė, kad jai irgi jo reikia: „Man kažko baisiai niežti pažastį“.

Ji galvojo, kad nėštumo testas yra niežuliui nustatyti. Kai jau paaiškinome, kame reikalas, nenustygo vietoje. Džiūgavo iki dangaus. Tapo didžiausia manęs lepintoja ir paslapties saugotoja – net seneliams neišdavė“, – pasidžiaugė Rimantė.

Primename, kad 2015 metais Rimantė Kulvinskytė ir Povilas Miškinis-Eidukonis susilaukė dukros Lunos.

„Draugai, ačiū visiems už palaikymą ir buvimą kartu visais tais mėnesiais! Kūrėm ir sukūrėm! Luna atėjo į pasaulį! Mano žmona... Ji Deivė!!! Myliu ir didžiuojuos, kokia ji didvyrė!“, – tada feisbuke pasidžiaugė Povilas.

Naujausi straipsniai

Saugirdas Vaitulionis / Gedmanto Kropio nuotr.

Reklama

„Zalando“ stilingai atšventė vienerių metų sukaktį Lietuvoje / J.Auškelio nuotr.

Reklama