Robbie Williamsui – svajonių pasiūlymas iš gero bičiulio

Robbie Williamsas
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2018-08-06 20:00
Atlikėjas Robbie Williamsas pasirodys dokumentiniame seriale, primenančiame legendinius „X failus“. Garsus vyras buvo pakviestas filmuotis gero bičiulio, George‘o Knappo. Kartu jie tirs ypač keistus reiškinius, įvykusius Amerikoje.

„Robbie Williamsas visuomet mėgo ieškoti atsakymų. Gyvenime jis ne kartą susidūrė su neįtikėtinais dalykais ir visuomet atvirai tuo dalijosi“, – teigė artimas žvaigždei šaltinis.

Robbie tikėjo paranormaliais reiškiniais ir kai jo draugas George‘as pasiūlė filmuotis tiriamojoje dokumentikoje apie paranormalius reiškinius – Robbie nedvejodamas sutiko. Jis nesigėdija prisipažinti, kad tiki antgamtinėmis galiomis.

Dokumentika „Hunt For Skinwalkers“ pasakoja apie padarus, galinčius keisti pavidalus, apie keistus, nepaaiškinamus atsitikimus JAV ir paranormalius reiškinius. Taip pat seriale bus atskleista daug surinktos NSO medžiagos.

Dokumentika jau filmuojama ir Robbie su geru draugu ieško atsakymų į pačius sudėtingiausius klausimus. Mistika dvelkiančios serijos turėtų pritraukti ne tik didžiausius Robbie gerbėjus, bet ir paranormaliais reiškiniais besidominčius žmones.

Organizatorių nuotr.
Organizatorių nuotr.

Žmonės.lt primena, kad Lietuvoje atlikėjas koncertą surengė rugpjūčio 16-tą dieną, praėjusiais metais. Robbie Williamsas padovanojo nepamirštamą pasirodymą. Tai buvo didžiausias R. Williamso koncertas Baltijos šalyse. Tą vakarą skambėjo ne tik naujos dainos iš Robbie pristatomo albumo „The Heavy Entertainment Show“, tačiau taip pat kūriniai dar iš tų laikų, kai jis dainavo grupėje „Take That“.

Po to atlikėjas pranešė, kad turi rimtų sveikatos problemų ir nutraukia koncertinį turą. Robbie kovojo su depresija, dižiuliais nugaros skausmais ir stresu.

Manoma, kad pasinerti į visiškai naują veiklą jam buvo išties naudinga.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai

Saugirdas Vaitulionis / Gedmanto Kropio nuotr.

Reklama

„Zalando“ stilingai atšventė vienerių metų sukaktį Lietuvoje / J.Auškelio nuotr.

Reklama