Sasha Song močiutės atminimą įamžina tatuiruotėmis: kūną ketina papuošti jos portretu

Sasha Song / Organizatorių nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2021-05-09 14:09
Dainininkas Dmitrijus Šavrovas, geriau žinomas kaip Sasha Song, prieš keletą metų sugriovė visus stereotipus pasiryžęs išvaizdos pokyčiams ir natūralių plaukų peruko dėka vėl galėjo džiaugtis vešliais plaukais. Tačiau vien tuo vyro pokyčiai nesibaigia: mylimos močiutės atminimą jis įamžina tatuiruotėmis bei ketina kūną papuošti jos portretu.

Sasha Song  Delfi TV laidoje „Pokyčių istorija“ atviravo, jog mama ir močiutė – dvi svarbiausios moterys jo gyvenime, pastūmėjusios muzikos keliu ir scenos link. Vyro mama visuomet jį skatino nepaisyti jaučiamų kompleksų ir pamilti save tokį, koks yra. Sasha Song prisimena ir akimirką, kai jam pačiam teko drąsinti mamą būtent stiliaus ir išvaizdos klausimu.

„Kuomet ji atvyko į Londoną manęs aplankyti, ilgai galvojo, kuo apsirengti einant į centrą. Jai atrodė, kad Londonas reikalauja vakarinės suknelės būnant mieste, tačiau taip nėra: čia labai paprastai visi žiūri į tai, kaip tu atrodai, visi skuba ir niekam tai neįdomu. Deja, bet Lietuvoje yra kitaip. Čia žmonės labai galvoja apie savo ir kitų išvaizdą, nes taip reikalauja visuomenė“, – atviravo dainininkas.

Sasha Song kirpykloje / Eimanto paulausko nuotr.
Sasha Song kirpykloje / Eimanto paulausko nuotr.

Sasha Song tikina, kad mama yra viena svarbiausių jo patarėjų gyvenime. Būtent jos nuomone jis visuomet pasitiki ir iškilus svarbiems klausimams, kreipiasi į ją pagalbos.

„Kaip save pateikti, kaip kalbėti – mano mama mėgsta patarti visais klausimais. Galbūt ne visuomet su ja iš pradžių sutinku, tačiau tuomet pagalvoju, jog mama yra vienas iš nedaugelio žmonių, galinčių tau pasakyti tiesą, nes ji niekada nieko blogo nepatars“, – tvirtino Sasha Song.

Sasha Song / LRTV nuotr.
Sasha Song / LRTV nuotr.

Dainininko gyvenime be mamos ypatingą vietą užėmė ir močiutė. Būtent ji buvo pirmoji jo mokytoja bei antroji mama, vakarais prieš miegą dainavusi romansus. Jos garbei ir atminimui Sasha Song ryžosi ir savo ryškiausiam stiliaus akcentui – tatuiruotėms.

„Kažkada sau sakiau, jog niekada gyvenime neturėsiu tatuiruočių, o štai – dabar turiu net dvi. Abi jos simbolizuoja mano atsidavimą muzikai bei primena apie močiutę, kuri buvo vokalo mokytoja ir mokė mane kaip groti pianinu. Visgi, jos atminimui norėčiau ir dar vienos tatuiruotės: kūną papuoščiau jos portretu“, – prisipažįsta dainininkas.

Kokiomis gyvenimiškomis istorijomis dalinsis dainininkas Sasha Song – sekmadienį, 15:30 val. naujojoje Delfi TV laidoje „Pokyčių istorija“.

Naujausi straipsniai

Saugirdas Vaitulionis / Gedmanto Kropio nuotr.

Reklama

„Zalando“ stilingai atšventė vienerių metų sukaktį Lietuvoje / J.Auškelio nuotr.

Reklama