Saugirdas Vaitulionis: „Be akinių nebegaliu“

Saugirdas Vaitulionis / Gedmanto Kropio nuotr.
Šaltinis: Reklama
Publikuota: 2022-06-22 15:53
„Vieni jaučia silpnybę batams, kitiems būtina turėti naujausio modelio telefoną, kompiuterį ar automobilį. Man didelis malonumas – įsigyti dar vienus akinius“, – prisipažįsta renginių organizatorius Saugirdas Vaitulionis (40). Jis nekantriai laukia, kada galės pasipuošti dar vienais akiniais iš naujos „David Beckham“ kolekcijos. 

Ką reiškia patogūs, kokybiški ir stilingi akiniai, Saugirdas tikrai išmano. Skaičiuoja, kad juos nešioti pradėjo maždaug prieš trisdešimt metų, nes rega suprastėjo dar mokantis mokykloje. Per tą laiką nemažai akinių pametė ar sugadino, bet turi daugiau kaip dvidešimties regai gerinti skirtų akinių kolekciją.

Tik jų renginių organizatoriui nebereikia: prieš pusmetį lazeriu atlikus regos korekcijos operaciją, dabar jis mato puikiai. Visgi akinius, tik jau su lęšiais be dioptrijų, nuolatos nešioja ir toliau, nes tai – ryškiausia Saugirdo stiliaus detalė.

Saugirdas Vaitulionis / Gedmanto Kropio nuotr.
Saugirdas Vaitulionis / Gedmanto Kropio nuotr.

Tarsi neapsirengęs 

 „Po operacijos daugiau kaip mėnesį bandžiau būti be akinių. Turiu prisipažinti, kad buvo labai nesmagu: jaučiausi tarsi ne visai apsirengęs, kažko iki galo neatlikęs, – prisimena keistą jausmą. – Ir aplinkiniai nesuprato, kas su mano veidu atsitiko: daugelis manęs be akinių anksčiau nebuvo matę, todėl nuolatos jaučiau keistus žvilgsnius, o kai kas ir pasakydavo, kad be akinių esu ne aš.“

Saugirdas pagalvojo, kad jei ir jam pačiam akinių taip trūksta, ir artimiausi žmonės be jų neįsivaizduoja, tai kodėl turi kankintis? Iš savo kolekcijos išsirinko keletą mėgstamiausių ir nužingsniavo į „Fielmann“. Ten specialistai akinių lęšius su dioptrijomis pakeitė į stiklus su specialia danga, kuri akis saugo nuo kenksmingų ultravioletinių spindulių ir nuo išmaniųjų ekranų skleidžiamos mėlynos ir violetinės šviesos.

Su tokiais akys mažiau pavargsta dirbant kompiuteriu, žiūrint televizorių, naršant telefone: po įtemptos dienos nebūna nemalonaus jausmo, kad jos pripustytos smėlio. 

„Tą pačią dieną, kai nosį vėl pabalnojau akiniais, supratau, kaip man tą ilgą mėnesį jų trūko, – prisipažįsta Saugirdas. – Būna, kad matydamas mane akiniuotą kas nors vis dar pasiteirauja, gal nepadėjo operacija. Tačiau prie tokių klausimų jau pripratau, išberiu paruoštą tiradą, kad viskas gerai, matau puikiai, o akiniai – dėl įvaizdžio, kaip stiliaus detalė. Tiesą sakant, negalėjau žiūrėti veidrodyje į Saugirdą be akinių. Be jų sau buvau labai negražus.“

Video:

Svarbiausia stiliaus detalė

Renginių vedėjas įsitikino, kad per tuos trisdešimt metų akiniai jam taip prilipo prie veido, jog nebeįsivaizduoja, kas galėtų tą aksesuarą pakeisti.

Pirmieji, kuriuos po operacijos išsirinko ne dėl prasto matymo, o kaip įvaizdžio detalę, – iš garsaus futbolininko ir įtakingos stiliaus ikonos Davido Beckhamo kolekcijos, pažymėti unikalia monograma DB, tarsi išskirtinę kokybę ir stilių garantuojančiu antspaudu. Juos kuriant itin atidžiai parenkama kiekviena detalė. Esminį kolekcijos akcentą – rombą, kurio dalis matoma akinių modelio fasadinėje dalyje ir pratęsiama ant ienelės, inspiravo išskleistų sparnų simbolis, reiškiantis laisvę, judėjimą pirmyn, keliones, saugumą.

Šie akiniai kuriami galvojant ne tik apie stilių, bet ir apie patogumą bei nešiojimo komfortą.

Ienelės (rėmelių kojelės – red. past.) išformuotos ergonomiškai, jų galiukai kruopščiai išgraviruoti bangelėmis, užtikrinančiomis, kad akiniai prie galvos priglus patogiai ir patikimai.

Saugirdas Vaitulionis / Gedmanto Kropio nuotr.
Saugirdas Vaitulionis / Gedmanto Kropio nuotr.

Saugirdas turi ne vienus beckhamus. Jo simpatijos šiam prekių ženklui – ne atsitiktinės.

„Visa „David Beckham“ kolekcija tarsi kurta specialiai man, nes bet kurio modelio akiniai tobulai gula ant nosies. Tie, kas kasdien nešioja akinius, supras, kaip tai svarbu... Su jais jaučiuosi ypač komfortiškai, – džiaugiasi. – Be to, visa DB kolekcija – unikalios kokybės, išskirtinio dizaino. Ta moderni klasika – visiškai mano stilius!“

Abejingų nepalieka ir klasikinės, įkvėptos vintažo, britiško prieskonio turinčios ikoninės akinių formos. Šiuos novatoriškus aksesuarus pasirinkęs žmogus tikrai jausis stilingas, gundantis.

Saugirdui imponuoja ne tik akiniai, bet ir jų kūrėjo stilius bei charizma. Tai – neabejotinai viena ryškiausių futbolo žvaigždžių ir vienas stilingiausių planetos vyrų, instagrame turintis 74 milijonus sekėjų. „Visa Beckhamų šeima ne sykį pripažinta stilingiausia pasaulyje. Todėl žinia, kad Davidas išleidžia akinių liniją, mane labai suintrigavo, – prisipažįsta renginių organizatorius. – Neabejojau, kad bus tikrai originalūs, išskirtiniai veido aksesuarai. Nuojauta neapgavo.“

Saugirdas Vaitulionis / Gedmanto Kropio nuotr.
Saugirdas Vaitulionis / Gedmanto Kropio nuotr.

Pakviestas į „David Beckham“ naujos akinių kolekcijos fotosesiją, Saugirdas turėjo galimybę pasimatuoti pačius naujausius modelius. Džiaugiasi galėjęs patyrinėti ir akinius su skaidriais, apsauginę funkciją nuo vadinamosios mėlynos šviesos turinčiais stiklais, ir su tamsintais lęšiais – saugančius nuo saulės. Saugirdui linksmi ir su charakteriu pasirodė atliekantys dvigubą funkciją – kur prie bespalvio stiklo specialiais magnetukais galima pritvirtinti tamsintus, nuo saulės saugančius, lęšius.

Šiam sezonui skirta „David Beckham“ kolekcija – labai turtinga ir daug aprėpianti. Joje gausu kokybiškų ir stilingų akinių, puikiai tinkančių ir jaunatviškai, ir klasiką vertinančiai, žinančiai, ko nori asmenybei, skirtingoms gyvenimo situacijoms.

Tai – tikrai išskirtiniai aksesuarai: ne veltui DB akinius vertina pasaulinio lygio pramogų pasaulio žvaigždės, stilistai renkasi mados fotosesijoms. Saugirdas kvatoja, kad, aišku, vėl neatsispyrė jų charizmai ir jis: išsirinko akinius iš naujausios kolekcijos. Vasara džiaugtis reikia stilingai!

Fotosesija vyko restorane „Office Club“:

Turinio kontrolė – užsakovo rankose, redakcija neprisidėjo prie turinio kūrimo

Naujausi straipsniai

„Zalando“ stilingai atšventė vienerių metų sukaktį Lietuvoje / J.Auškelio nuotr.

Reklama