Scena su „Depeche Mode“ dalinęsi latviai „Instrumenti“ atvyksta į festivalį „Galapagai“

„Instrumenti“ koncerto akimirka / Mariaus Žičiaus/Žmonės.lt nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2013-07-31 14:45
Viena populiariausių Latvijos muzikos grupių „Instrumenti“ šiai metais lepina Lietuvą. Dar neišblėso įspūdžiai po to, kai praėjusį savaitgalį Vilniuje „Instrumenti“ dalinosi scena su viena populiariausių britų grupių „Depeche Mode“, o latvių žvaigždės jau ruošiasi naujai kelionei į Lietuvą, šįkart į Zarasuose rengiamą festivalį „Galapagai“.

Vasarį koncertuodami Vilniuje „Instrumenti“ pranešė, kad rugpjūtį pasirodys „Galapagų“ didžiojoje scenoje. Per šį laiką keli grupės kūriniai suskambo lietuviškame kino filme „Valentinas vienas“, duetas įrašė ir gegužę išleido savo antrąjį albumą „Procrastination“, kurio dainas kartu su savo didžiausiais hitais šį šeštadienį, rugpjūčio 3 dieną, pristatys Zarasuose.

„Sugrįžti į Lietuvą kaskart yra džiugu, žinome, kad čia mūsų laukia gera publika“, – teigia dueto „Instrumenti“ nariai Shipsi ir Reynsi. Naujausias jų albumas „Procrastination“ sulaukė gerų muzikos kritikų įvertinimų ir Lietuvoje. Šį albumą jau galima rasti sostinės Rūdninkų knygyne, pasaulinėse interneto muzikos parduotuvėse, visai netrukus ir muzikos parduotuvėse „iMuzika“.

Šį savaitgalį Zaraso ežero saloje vyksiančio festivalio „Galapagai“ žiūrovai didžiojoje scenoje be „Instrumenti“ išvys britus „Hadouken!“, švedus „Clawfinger“, baltarusius „Lyapis Trubetskoy“, lietuvių atlikėjus „Antį“, „Bix“, „G&G sindikatą“, „Golden Parazyth“ ir kitus.

Festivalyje pasirodys ir daugiau latvių kolektyvų: „Feel Free“ scenoje penktadienį koncertuos „The Sound Poets“, šeštadienį „Astro’n’Out“, „Roko naktų“ scenoje penktadienį pasirodys „Trendkill Method“, šeštadienį „Burned in Blizzard“ bei „Relicseed“.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai

Saugirdas Vaitulionis / Gedmanto Kropio nuotr.

Reklama

„Zalando“ stilingai atšventė vienerių metų sukaktį Lietuvoje / J.Auškelio nuotr.

Reklama