Su buvusiu vyru K.Rupulevičiumi teisme kovojusi A.Baukutė po 7 metų pasiekė pergalę

Kęstutis Rupulevičius ir Asta Baukutė / Luko Balandžio nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2022-06-13 12:24
Aktorė Asta Baukutė su vyru teisininku Kęstučiu Rupulevičiumi išsiskyrė 2015 metais, tačiau iki šiol buvę sutuoktiniai nesutarė dėl alimentų dviejų vaikų išlaikymui. Praėjus 7 metams Vilniaus regiono apylinkės teismas priėmė sprendimą A.Baukutės naudai.

Vilniaus regiono apylinkės teismo Trakų rūmuose birželio 10 d. išnagrinėta civilinė byla pagal Astos Baukutės ieškinį Kęstučiui Rupulevičiui dėl 2015 m. iš jo priteisto išlaikymo nepilnamečiams vaikams būdo pakeitimo. Aktorė kreipėsi į teismą 2021-ųjų spalį.

Teismas penktadienį nusprendė, kad A.Baukutės ieškinys turi būti tenkinamas. Portalui Žmonės.lt tai patvirtino Vilniaus regiono apylinkės teismo atstovė Daina Stasiukynienė. Atstovė pridūrė, kad sprendimas per 30 dienų nuo jo priėmimo dienos gali būti skundžiamas apeliaciniu skundu.

Žmonės.lt žiniomis, teismas iš K.Rupulevičiaus vieno vaiko išlaikymui iki jo pilnametystės priteisė kas mėnesį mokėti po 98 Eur, šią sumą indeksuojant kasmet Vyriausybės nustatyta tvarka. Kitam vaikui iki jo pilnametystės priteista kasmėnesinė 38 eurų išmoka.

Abiem vaikams taip pat buvo priteista vienkartinė suma – po 11 tūkst. 175 eurų.

K.Rupulevičius taip pat turės padengti A.Baukutės bylinėjimos išlaidas – 1800 eurų.

Kęstutis Rupulevičius ir Asta Baukutė / BNS foto nuotr.
Kęstutis Rupulevičius ir Asta Baukutė / BNS foto nuotr.

Trylika metų santuokoje pragyvenę A.Baukutė ir K.Rupulevičius oficialiai išsiskyrė 2015 metų gegužę. Tuomet skirtingais keliais pasukusiems sutuoktiniams buvo paskirta abiem rūpintis dviem sūnumis. Teismas po skyrybų K.Rupulevičių įpareigojo kas mėnesį mokėti sūnų išlaikymui po 230 eurų.

Vis dėlto paaiškėjo, kad K.Rupulevičius alimentų sūnums nemokėjo, todėl dėl teismo nutarties nevykdymo šio reikalo ėmėsi antstoliai. Tąkart Vilniaus miesto apylinkės teisme pradėta nagrinėti byla, kurioje antstolė Daiva Milevičienė teismui pateikė prašymą skirti K.Rupulevičiui penkių eurų baudą už kiekvieną parą, kuomet jis nemoka vaikams alimentų.

Kęstutis Rupulevičius ir Asta Baukutė / Luko Balandžio nuotr.
Kęstutis Rupulevičius ir Asta Baukutė / Luko Balandžio nuotr.

Pati A.Baukutė 2015 metais teismui aiškino, kad buvęs sutuoktinis nemoka sūnums teismo paskirtų alimentų, o su juo susitarti gražiuoju nepavyksta.

„Jis nesusisiekia su antstole, ignoruoja, aš pati su juo susitarti irgi negaliu. Negaliu jam įrodyti, kad tai – ir jo vaikai, kuriems jis privalo teikti materialinę pagalbą, ne tik aš viena“, – 2015 metais situaciją aiškino A.Baukutė.

A.Baukutė teisme teigė, kad vyras turi šiek tiek nekilnojamojo turto, kurį paveldėjo iš savo tėvo, yra dirbantis, todėl pasirūpinti sūnumis galimybių yra.

Tuo tarpu pats K.Rupulevičius tuo metu aiškino, kad vaikams gali mokėti tik po penkiasdešimt eurų – daugiau pinigų neturintis.

2015 metų gruodį dalyvavęs laidoje  „Svogūnų Lietuva“  K.Rupulevičius pasakojo, kad visi jo pinigai nukeliauja į A.Baukutės sąskaitą. 

„Aš nesiruošiu nei teisintis, nei ką. Turiu darbą, dirbu nuo ryto iki vakaro, o visa mano sąskaita nueina Astai į sąskaitą. Tiesa, per antstolius. Sakyti, jog aš nemoku alimentų, negalima. Tai yra visiška dezinformacija“, – prieš septynerius metus kalbėjo K.Rupulevičius.

Naujausi straipsniai

Saugirdas Vaitulionis / Gedmanto Kropio nuotr.

Reklama

„Zalando“ stilingai atšventė vienerių metų sukaktį Lietuvoje / J.Auškelio nuotr.

Reklama