Ta pati suknelė, tik kita panelė: Ispanijos karalienės Letizios reakcija sužavėjo

Ispanijos karalienė Letizia / „Scanpix“ nuotr.
Autorius: 15min
Publikuota: 2022-05-08 20:01
Kaip pasijaustumėte, renginyje sutikę taip pat pasipuošusį žmogų? O jeigu dar jums abiems tektų pozuoti fotografams ir bendrauti? Į tokią situaciją patekusi Ispanijos karalienė Letizia (49) visai nepasimetė.

Ispanijos karaliaus Felipe žmona gegužės 4-ąją dalyvavo Karališkosios neįgaliųjų reikalų tarybos posėdyje, vilkėdama juodos ir baltos spalvų suknelę, užveržtą diržu, rašo „People“.

Sutapimas – įteikiant apdovanojimus „Reina Letizia 202“, jų laureatė Inmaculada Vivas Teson pasirodė pasipuošusi lygiai tokia pačia suknele kaip ir karalienė. Jos netgi panašiai apgalvojo kitas detales – abi prie suknelės priderino juodus aukštakulnius.

Karalienė Letizia nusijuokė iš tokios neplanuotos akimirkos ir abi moterys netgi apsikabino.

Ši dvispalvė suknelė – ir įrodymas, kad Ispanijos karalienė puošiasi drabužiais, kurie gali būti prieinami ir kitiems mirtingiesiems. Letizios dėvėtas „Mango“ drabužis kainuoja maždaug 70 eurų.

49-erių karalienė Letizia ne tik įsigyja naujų drabužių, bet taip pat žvalgosi savo karališkojoje spintoje ir vis iš naujo išsitraukia kai kuriuos mėgstamus rūbus. Moteris net yra pasinėrusi į savo giminaičių drabužių kolekcijas, kad po dešimtmečių jie atgytų naujam gyvenimui.

Sausio mėnesį karalienė Letizia kartu su karaliumi Felipe dalyvavo akredituoto diplomatinio korpuso priėmime Madrido karališkuosiuose rūmuose. Ta proga ji pasipuošė vintažiniu „Valentino“ rūbu, kuris anksčiau priklausė Felipe motinai, karalienei Sofijai.

Sofija, buvusio karaliaus Juano Carloso žmona, šį drabužį vilkėjo 1977 m. lankydamasi Vokietijoje.

Ispanijos karalienė Letizia / Vida Press nuotr.
Ispanijos karalienė Letizia / Vida Press nuotr.

Naujausi straipsniai

Saugirdas Vaitulionis / Gedmanto Kropio nuotr.

Reklama

„Zalando“ stilingai atšventė vienerių metų sukaktį Lietuvoje / J.Auškelio nuotr.

Reklama