Verslininkė Kristina Strolienė susilaukė penkto vaiko: „Sūnui vardą numatėme iš anksto“

Kristina Strolienė ir Povilas Strolys su vaikais / Asmeninio albumo nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2021-10-14 07:40
Keturių vaikų meile apdovanotai verslininkei, įmonės „Krispo“ vadovei Kristinai Strolienei šis ruduo atnešė dar daugiau džiaugsmo – kartu su vyru Povilu jiedu sulaukė penktos atžalos. „Vis dar sunku patikėti, kad jau turime ne keturis, o penkis vaikus“, – portalui Žmonės.lt neslėpdama džiugesio sako K.Strolienė.

Keturias atžalas – šešiolikmetę Elzę, vienuolikmetę Sofiją, dešimtmetį Beną ir trejų metų Eleną – auginantiems namų kvapų įmonės „Krispo“ įkūrėjams rugsėjo 28-ąją gimė sūnus. Gausiai apdovanoti tėvai naujagimiui suteikė Vytauto vardą.

„Mūsų su Povilu tėvai yra Vytautai, tai tokį vardą sūnui buvome numatę iš anksto. Tačiau prisipažįstu, iki paskutinės akimirkos niekam šio vardo nesakiau užtikrintai, nes bijojau, kad gal dar kažkas pasikeis, – Žmonės.lt sako K.Strolienė. 

„Pavyzdžiui, kai laukiausi paskutinės dukrelė, kurią pavadinome Elena, galvojau, kad jos vardas bus Margarita. Bet likus porai naktų iki gimdymo, susapnavau beprotiškai gražią mėlynakę mergaitę, kuri priėjusi prie manęs pasakė: „Labas, mama, aš esu Elena. Nors kai vyrui pasakiau šį vardą, jam nepatiko, tačiau vos jai gimus pamatėme – taip, toji mėlynakė tikrai yra Elena, – pasakoja ji.

Kristinos ir Povilo Strolių sūnus Vytautas / Asmeninio albumo nuotr.
Kristinos ir Povilo Strolių sūnus Vytautas / Asmeninio albumo nuotr.
Kristina Strolienė ir Povilas Strolys su vaikais / Asmeninio albumo nuotr.
Kristina Strolienė ir Povilas Strolys su vaikais / Asmeninio albumo nuotr.

K.Strolienė galėtų būti laikoma tikra superheroje – vos prieš daugiau nei savaitę penktają atžalą namo parsivežusi įmonės „Krispo“ įkūrėja puikiai derina ir motinystę, ir nesibaigiančius darbus.

„Sustoti nė akimirkai negaliu, juk verslas – dar vienas vaikas“, – juokiasi ji. 

Vis dėlto Kristina pasidžiaugia – namuose šiuo metu džiaugsmo, iš tiesų, net penkis kartus daugiau. Savo laimę šeima įamžino ir fotosesijoje. 

„Ją suorganizavome dar ligoninėje. Teko susikaupti“, – portalui Žmonės.lt  supdama mažąjį Vytautą su šypsena pasakoja K.Strolienė.

Keturias atžalas jau auginusiems namų kvapų įmonės „Krispo“ įkūrėjams žinia apie penktą kartą aplankysiančius gandrus buvo netikėta. Šių metų gegužę portalo Žmonės.lt kalbinta K.Strolienė šypsojosi, kad ši naujiena juos pasiekė it staigmena jos 40-mečio proga.

„Aš jau negalvojau, kad sulauksime dar vaikų. Galvojau, kad jau man visko užtenka ir darbų, ir vaikų. O štai, staigmena“, – tąkart nusijuokė ji.

Tiesa, čia Kristina prisiminė, kad P.Strolys vos tik susilaukęs ketvirtos atžalos yra užsiminęs, kad norėtų dar gausesnės šeimos. Rodos, prieš trejus metus į dangų vyro paleista svajonė išsipildė. 

„Povilas tikrai apsidžiaugė. Iš tiesų, kuris vyras nesidžiaugs, jog sulauks sūnaus? Kiekvienas džiaugiasi. Nors iš pradžių Povilas nerimavo, nes ketvirtas mano gimdymas buvo sudėtingas, teko daryti Cezario pjūvį. Tad sužinojęs apie penktą kūdikį, jis vis klausė, ar jaučiuosi stipri, ar jaučiu, jog viskas bus gerai. Aš jį nuraminau ir sakiau, kad kitaip ir būti negali“, – savo džiaugsmu dalijosi pašnekovė.

Kristina Strolienė su vaikais / Pauliaus Gasiūno nuotr.
Kristina Strolienė su vaikais / Pauliaus Gasiūno nuotr.

Kaip dar gegužę pasakojo K.Strolienė, nors aplankysiantys gandrai nudžiugino tėvus, žinią apie dar vieną brolį keturios Strolių atžalos sutiko skirtingai. Kristina juokėsi, kad dešimtmetis sūnus Benas tiesiog tryško džiaugsmu, tačiau vyresnėlei Elzei naujieną reikėjo prisijaukinti.

„Tikrai ne visi vienodai reagavo. Sūnus labai džiaugėsi, šokinėjo po kambarį ir sakė, kad yra išgelbėtas. Aš paklausiau, kodėl jis jaučiasi išgelbėtas, o jis man sako: „Žinai, dar vienas brolis bus. Tokia atsvara“, – juokiasi pašnekovė. – O vyriausiajai dukrai prireikė laiko susigyventi su mintimi. Ji nerimavo, kad mudvi kartu praleisime mažiau laiko, tačiau man pavyko ją nuraminti. Aš jai pažadėjau, kad laiko tikrai rasime, galėsime juo kartu pasidžiaugti. Po nuoširdaus pokalbio viskas pasikeitė, o aš to pažado tikrai laikysiuosi“, – teigė Kristina.

Gausiai apdovanota mama atviravo, kad visi jos vaikai – skirtingo charakterio. K.Strolienė nusišypsojo, kad ir penkta atžala greičiausiai bus tikras kovotojas, o apie tai ji sužinojo dar nėštumo pradžioje. 

„Palyginus su ankstesniais nėštumais, šio pradžia buvo sunkesnė, kūdikis iškart leido apie save žinoti, tad neabejoju, jog jis bus stipraus charakterio“, – įsitikinusi laiminga mama. 

Fotogalerija:

Naujausi straipsniai

Saugirdas Vaitulionis / Gedmanto Kropio nuotr.

Reklama

„Zalando“ stilingai atšventė vienerių metų sukaktį Lietuvoje / J.Auškelio nuotr.

Reklama