Ziggy Sound ir Alen Chicco kūrinys siunčia jautrią žinutę klausytojui: „Vyrai irgi verkia“

Ziggy Sound ir Alen Chicco
Autorius: Pranešimas spaudai
Publikuota: 2022-06-13 12:05
Atlikėjas Žygimantas, prisistatantis pseudonimu Ziggy Sound, įrašė pirmąjį solinį kūrinį „Bring Me Back To Life“. Nepaisant stipraus solinio debiuto, muzikos pasaulyje atlikėjas sukasi jau kone 20 metų. Jo bagaže – bendras kūrinys su Alen Chicco, įkurta populiarius kūrinius atliekanti grupė bei bandymas daryti karjerą už Atlanto. Ziggy Sound atvirai papasakojo ne tik apie naujausią kūrinį, bet ir tai, kaip atsidūrė šou versle bei kuo jam ypatingas garsusis Sam Smith.

Nauja daina gimė per dvejus metus

„Daina „Bring Me Back To Life“ gimė iš labai ilgų savęs paieškų bei noro įrodyti sau ir kitiems, kad aš galiu kurti. Tiesą sakant, labai daug žmonių manimi abejojo – konkrečiai kūrybiniais gebėjimais. „Bring me back to life“ baigiau kurti 2020 metų rudenį. Ilgą laiką ieškojau kūriniui skambesio, mąsčiau, kaip jį pateikti, kol susitikom su Aurimu Gaveliu ir Justu Kulikausku. Jie – puikūs instrumentalistai. Aranžavome dainą, įrašėme ją iki galutinės versijos, – džiaugsmo dėl naujo kūrinio neslepia jau prieš kurį laiką drauge su Alen Chicco debiutavęs atlikėjas Ziggy Sound. – Daina „Bring me back to life“ – apie tą tikriausiai daugeliui pažįstamą jausmą, kuomet esi pasiklydęs gyvenime ir nežinai, kur eiti, ką daryti, su kuo leisti laiką, kaip jį leisti. Aš dainą sukūriau merginai, kuri man suteikė šį jausmą. Mes buvome bičiuliai. Dainuoju apie draugystę, pakeliančią taip aukštai, kad regis, jog gali skristi. Nors gyvenime esi pasiklydęs, užsimiršta problemos, neigiamos emocijos.“

Pirmąją solinę dainą anglų kalba Ziggy Sound įrašė neatsitiktinai – pasak atlikėjo, šia kalba jam kurti sekasi kur kas sklandžiau.

„Vaizdo klipas, kurį išleidžiu kartu su daina, atspindi draugystę, apie kurią kalbėjau – tą, kuri išlaisvina nuo visko. Vaizdo klipe pagrindinis aktorius esu aš, o aktorė – žmogus, su kuriuo mes tarsi kartu atsibundame ir kuris mane pakelia į euforiją. Klipe rodomos mūsų akimirkos bei nepagražinta kasdienybė. Žiemos intarpai klipe simbolizuoja netektį – kad jos jau nebėra, tačiau aš tarsi jaučiu didelį ilgesį. Žiūrovui ir klausytojui palieku vietos interpretacijai – kiekvienas gali suprasti savaip, kaip toliau pasisuko mūsų santykiai“, – šypsosi muzikos kūrėjas

Nors daina gimė ne per dieną ir net ne per metus, pasak Žygimanto, ji buvo pabaigta tinkamiausiu metu. Atlikėjas sako, kad neįmanoma forsuoti nei meilės, nei kūrybos – viskas turi nutikti savaime. Ne kartą savimi ir jau įrašyta daina sudvejojęs Ziggy Sound prasitarė, kad ši daina turės ir dar vieną versiją.

„Liepos mėnesį planuojame išleisti šokių stiliaus remixą. Daina suskambės visai kitoje emocijoje, visiškai kitokiame amplua“, – šypsosi Ziggy Sound.

Klausytojui siunčia jautrią žinutę

Ziggy Sound atviras – jo siunčiama žinutė klausytojui puikiai atsispindi šioje dainoje. Atlikėjas sako, kad vyrai irgi verkia, o jautrių emocijų slėpti nereikia nei vienam.

„Mano misija – sušildyti žmonių širdis. Parodyti, kad jie yra ne vieni. Pasaulyje daug liūdnų, vienišų žmonių, kurie neturi kam išsipasakoti, laiko užspaudę jausmus, išgyvenimus, nuoskaudas. Nuoširdumas niekur nedingęs. Pasaulyje begalė nuoširdžių kūrėjų, kurie yra jautrūs, susivieniję ir puoselėja šias vertybes“, – jautriai kalbėjo Ziggy.

Atlikėjas neslepia – jo kūryba dažniausiai būna impulsyvi, o žodžiai ar muzika suskamba galvoje netikėtai.

„Mūzos dažniausiai ateina naktį arba vėlyvą vakarą, kai esu sukrėstas tam tikrų gyvenimo įvykių. Tai gali būti kelių valandų, mėnesių ar metų nutikimas. Pasiimu gitarą ir pasiduodu kūrybai – dainuoju nuoširdžiai, tuo metu būnu tarsi atvira knyga. Be pagražinimų, be metaforų. Taip, kaip jaučiuosi. Šį kūrybos būdą esu perėmęs iš garsaus atlikėjo Sam Smith. Jo pirmasis albumas – tarsi viešas dienoraštis. Man taip pat priimtina nemeluoti nei sau, nei kitiems – sakyti viską, ką galvoju“, – šypteli atlikėjas.

Karjeros siekė ir JAV

Žygimantas muzikuoja jau kone 20 metų – yra įvaldęs ne vieną muzikos stilių bei sukūręs populiarius kūrinius atliekančią grupę.

„Muzikinis kelias prasidėjo vos ketverių. Tėvai mane užrašė į Noviko džiazo ansamblį. Ten dainavau. Vėliau ėmiau lankyti pianino klasę, o būdamas penktokas pradėjau groti ir gitara. Visa mano šeima buvo muzikali, pamenu, kad namuose nuolat skambėdavo muzika, – šypsosi Ziggy. – Iki įstojimo į ISM jau buvau sukaupęs nemažą muzikinę patirtį, tad ir universitete įkūriau grupę, su kuria grojame iki šios dienos. Koncertuojame 8 metus – tiesa, čia aš tik groju solo gitara. Mano kolega Jokūbas Mažeika, „Lietuvos balso“ finalininkas, grupės vokalistas. Su „Joel Band“ atliekame garsius koverius.“

Minėta grupė ir jos išpopuliarėjimas Ziggy Sound tapo dideliu tramplinu į šou verslo pasaulį. Atlikėjas jaučiasi dėkingas žinomam prodiuseriui bei šokėjui Vadimui Šuško. Šis žmogus buvo tarsi laidininkas pažinčiai su garsiais pramogų pasaulio atstovais.

„Taip pat kuriu ir elektroninę muziką. Vieno bičiulio gimtadienyje visai netyčia sutikau „Chamber's Group“ atstovę iš Los Andželo. Ji pakvietė mane į Ameriką – turėjau išskirtinę galimybę daryti karjerą su šia kompanija. Bet viskas pasisuko gana netikėtai. Prasidėjo pandemija, viskas užsidarė ir privalėjau grįžti – ten likti man būtų buvę tiesiog per brangu, – tikina Žygimantas. – Grįžęs į Lietuvą tęsiau kūrybinius darbus – ėmiausi klipų filmavimo, dariau aktorių atrankas. Tuo užsiimu ir iki šiol.“

BO$$ Baby pseudonimu Žygimantas groja elektroninę muziką, yra nufilmavęs klipą „Which Way To Go“.

Kolekcijoje – bendras kūrinys su Alen Chicco

Ziggy Sound scena yra dalinęsis su tokiais žinomais atlikėjais, kaip Jazzu, Monique, Andriumi Mamontovu ir kitais. O pirmąjį autorinį kūrinį muzikantas įrašė drauge su atlikėju Alen Chicco.

„Iš pirmo žvilgsnio esame skirtingi žmonės, tačiau radome bendrą kalbą. Suliejus mūsų abiejų pasaulius atradome bendrą temą ir ėmėme derintis vienas prie kito kaip atlikėjai. Kūrinys „Wanna know“ per 8 mėnesius jau yra surinkęs milijoną peržiūrų“, – pasakoja Ziggy Sound.

Naujausi straipsniai

Saugirdas Vaitulionis / Gedmanto Kropio nuotr.

Reklama

„Zalando“ stilingai atšventė vienerių metų sukaktį Lietuvoje / J.Auškelio nuotr.

Reklama