5 mėnesių sūnų palaidojęs N.Cannonas atskleidė, kodėl atsisakė chemoterapijos

Nickas Cannonas su buvusia širdies drauge Alyssa Scot ir sūnumi Zenu / Scanpix ir socialinių tinklų nuotr.
Autorius: 15min.lt
Publikuota: 2021-12-18 18:36
Prieš kurį laiką pasklido žinia, kad Nickas Cannonas neteko savo jauniausio sūnaus. Aktorius pripažino, kad neseniai mirusio savo 5 mėnesių vaiko, kuriam buvo paskutinė vėžio stadija, nusprendė negydyti chemoterapijos būdu. Pasirodo, pats aktorius gydėsi chemoterapija, tad žino, kokį skausmą šis metodas sukelia.

Nickas Cannonas savo sprendimą ir širdį veriančią netektį aptarė kalbėdamas su portalu „People“. N.Cannonas, kuris pats gydėsi chemoterapija nuo vilkligės, paaiškino, kad nenorėjo matyti kenčiančio sūnaus.

„Mes kalbame apie gyvenimo kokybę. Taip, galėjome jį gydyti tokiu būdu, bet tokiu atveju jis visą savo gyvenimą būtų praleidęs ligoninėje, prijungtas prie aparatų. Kadangi pats tai patyriau, žinau tą skausmą, todėl nenorėjau matyti, kaip kankinasi mano kelių mėnesių kūdikis.“

Nicko sūnus Zenas mirė būdamas vos penkių mėnesių. Jo motina – N.Cannono buvusi mylimoji, modelis Alyssa Scott.

Skaudžią žinią aktorius pirmiausiai paskelbė viešėdamas pokalbių laidoje. Jis papasakojo, kad mažylis turėjo smegenų auglį. „Per savaitgalį praradau savo jauniausią sūnų. Jam buvo hidrocefalija (galvos smegenų vandenė). Jo galvoje buvo piktybinis auglys, kuris sukėlė smegenų vėžį. Labai sunku“, – dalijosi Nickas.

Nickas gailisi, kad per mažai laiko praleido su šiuo mažu angelėliu: „Mano širdis yra sudaužyta. Galėjau pabūti su juo ilgiau, pasidaryti daugiau nuotraukų kartu. Galėjau jį dažniau apkabinti.“

Jis taip pat nupasakojo, ką birželį gimęs sūnus patyrė. Iš pradžių pora nesuprato, kas vyksta jų mažyliui. „Buvo toks garsas, tarsi jo plaučiuose būtų skysčio, lyg sirgtų sinusitu ar panašiai. Daktarai tikino, kad jam nėra kažko tokio, dėl ko reiktų itin susirūpinti“, – sakė N.Cannonas.

Bet po kiek laiko gydytojai pastebėjo, kad Zenas auga kiek per greitai. Rugpjūtį vaikui buvo diagnozuota aukšto laipsnio glioma, reta ir pavojinga smegenų vėžio rūšis. Daktarai darė viską, ką galėjo, tačiau augliai vis didėjo. Jis su Alyssa suprato, kad turi padaryti viską, kad jų mažylis gyventų geriausiai, kaip tik įmanoma. Jie jautė, kad turi vos keletą mėnesių ar metus. Jie bandė padaryti jį laimingu.

„Mes lankydavomės Disneylande, mūsų mėgstamiausioje vietoje, švęsdavome jo gimtadienį kiekvieną mėnesį ir kasdien džiaugdavomės, kad jis vis dar yra su mumis“, – dėstė Nickas.

Situacija pablogėjo per Padėkos dienos savaitgalį. „Galėjome matyti, kad jis kovoja. Jam trūkdavo oro. Mes prabusdavome ir girdėdavome, kad jis nekvėpuoja apie 10 sekundžių, o tada giliai įkvepia oro. Tai buvo baisiausias dalykas, kokį man teko išgyventi“, – tęsė N.Cannonas. Vieną dieną visa šeima nuvyko į paplūdimį: „Sakiau, kad turime mėgautis saule ir laiku kartu su Zenu, nes gali būti, jog tai paskutinis kartas, kada mes visi esame šioje vietoje.“

Zenas mirė gruodžio 5 dieną. Nickas su Alyssa buvo kartu su juo tuo metu, kai jis užmerkė akis visam laikui.

A.Scott taip pat atskleidė, kaip jaučiasi: „Buvo tikra privilegija būti Zeno mama. Nuostabu matyti, kad net visiškai nepažįstami žmonės buvo palytėti Zeno šviesos. Jo siela švies skaisčiai amžinai.“

Praeitą savaitę Nickas savo sūnaus atminimui išsitatuiravo jį angelo pavidalu ant savo šonkaulių ir sakė, kad nuo šiol jo sūnus bus kartu su juo amžinai.

Naujausi straipsniai

Saugirdas Vaitulionis / Gedmanto Kropio nuotr.

Reklama

„Zalando“ stilingai atšventė vienerių metų sukaktį Lietuvoje / J.Auškelio nuotr.

Reklama