Liepa Norkevičienė: „Sunkiausia, kai esi vieniša“

Liepa Norkevičienė / Žurnalo „Žmonės“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2022-06-22 12:00
„Ką čia veikia toji blondinė?“ – suraukę antakius bambėjo komentatoriai dainininkei Liepai Norkevičienei (32) sutikus vesti LRT laidą „Klauskite daktaro“. Per ketverius filmavimo metus teko išgirsti įvairiausių nuomonių. Blogų, žinoma, dažniausiai iš tų, kurie Liepos nepažįsta ir nieko apie ją nežino.

Šiuo metu politikos mokslų magistrantūroje studijuojanti moteris neseniai atsisveikino su darbu laidoje, neatsidžiaugia įgyta patirtimi ir rengiasi jėgas išbandyti naujame projekte – naująjį televizijos sezoną žiūrovai išvys ją namų pokyčių šou, kuriuo padės būriui Lietuvos šeimų.

Paradoksalu, kad anuomet pasiūlymo dirbti sveikatos laidoje ji sulaukė, kai metė medicinos mokslus. „Išgyvenau ne patį šviesiausią etapą. Pamečiau tikėjimą savimi, atrodė, jog nieko neišeina. Mano šeima – vyras, sesės, tėveliai – rado psichologą, pradėjau su juo bendrauti. Kalbėdamasi su specialistu supratau, kad nesėkmėms turi įtakos senos nuoskaudos ir kompleksai. Tik pažinusi juos, save susirinkau iš naujo.“

O dabar Liepa gyvena naujais planais – ne tik televizijos projektu, bet ir soline muzikine karjera, namo statybomis bei kukliai išsakoma svajone vieną dieną susilaukti vaikų.

„Žinau, kad visiems įdomu, kodėl mūsų namuose jų dar nėra, tačiau šeimų būna visokių. Vieno modelio nėra. Jaučiuosi laiminga, turėdama mylintį vyrą, šunį. Mes ir keliaujame, ir džiaugiamės trise. Jei man būtų skaudu kalbėti apie vaikus, į klausimus neatsakinėčiau. Tai nėra stigma. Nesigraužiame, kad jų dar neturime. Su medikų pagalba ar be jos anksčiau ar vėliau susilauksiu. Suprantu, kad biologinis laikrodis tiksi ir keturiasdešimtmetei vaiką auginti sunkiau. Laukti dar dešimt metų aš negaliu. Vienaip ar kitaip, su Evaldu tapau kitokiu žmogumi, todėl jokie išbandymai man nebaisūs“, – tikina dainininkė.

Interviu bei fotosesija – naujausiame žurnale „Žmonės“:

Naujausi straipsniai

Saugirdas Vaitulionis / Gedmanto Kropio nuotr.

Reklama

„Zalando“ stilingai atšventė vienerių metų sukaktį Lietuvoje / J.Auškelio nuotr.

Reklama