A.Grande brolis Frankie vedė mylimąjį Hale: vestuvės – su pudeliu ant rankų ir „Žvaigždžių karais“

Frankie ir Hale Grande vestuvės / Socialinių tinklų nuotr.
Autorius: 15min
Publikuota: 2022-05-11 16:25
Popmuzikos žvaigždės Arianos Grande brolis Frankie Grande'as atšoko vestuves – vaikinas susituokė su mylimuoju Hale'u Leonu. 39 metų šokėjas su savo išrinktuoju surengė jaukią „Žvaigždžių karų“ (angl. „Star Wars") tematikos ceremoniją ir pasirinko tam ypatingą datą.

„Pristatome poną ir poną Grande'us‼️ Taip! Mes susituokę! Siurprizas!“, – taip apie įvykusias savo ir Hale'o Leono vestuves pranešė Arianos Grande brolis Frankie Grande'as.

Kaip teigiama dailymail.co.uk, pora iškilmingą ceremoniją surengė Floridoje, buvo apsupti būrio žaismingų personažų ir „Žvaigždžių karų“ galaktikos.

Įsimylėjėliai dėvėjo „Dolce & Gabbana“ smokingus. Pats Frankie pasirinko prabangų baltų nėrinių dizainą su smailiais atvartais ir didele peteliške bei sidabriniais blizgučiais puoštus batus. Po švarku jis vilkėjo šilkinius baltus marškinius kartu su brangakmeniais puoštu auksiniu diržu.

Hale'as buvo apsirengęs blizgančiu juodu smokingu, papuoštu smulkiais taškeliais. Įvaizdį papildė klasikiniu juodu kaklaraiščiu ir tradiciniais juodais batais.

Frankie ir Hale Grande vestuvės / Socialinių tinklų nuotr.
Frankie ir Hale Grande vestuvės / Socialinių tinklų nuotr.

Sutuoktiniai nuotraukose pozavo bučiuodamiesi ir laikydami šampano taures, o šalia jų buvo matyti kosmoso tematikos tortas. Prie jaunavedžių taip pat prisijungė žavus pudelis Appa Grande. Frankie faktu apie vestuves džiaugsmingai pasidalijo su savo sekėjais instagrame.

„Hale'as ir aš susituokėme per nedidelę intymią galaktikos ceremoniją mano šeimos namuose Floridoje gegužės 4 d.Tai buvo pati gražiausia ceremonija, kurią vedė mano neįtikėtina mama, ir ji mus dar labiau suartino, kai davėme įžadus artimiesiems ir prieš Dievą!“.

Po vestuvių surengėme bendrą vakarėlį, kuriame buvo žaidimai su draugais ir šeima, ir šiuo metu esame mini mados mėnesyje. Ir tai tik šventės pradžia, nes ateinančiais mėnesiais su visais draugais surengsime vestuvių balių!

Nekantrauju su jumis pamažu pasidalinti visomis šiomis nuostabiomis istorijomis, nuotraukomis ir vaizdo įrašais, bet kol kas leiskite man pasakyti, kad esu pats laimingiausias, koks esu buvęs... Esu vedęs savo svajonių vyrą. Mūsų šeimos taip gražiai bendrauja, mes jau kelyje į laimingą gyvenimą. Myliu tave Hale'ai Grande'ai. Man labai didelė garbė būti tavo vyru“, – rašė Frankie Grande'as.

Frankie nepaminėjo, ar jo sesuo, dainininkė Ariana Grande dalyvavo vestuvėse, tačiau ji paliko jaudinantį komentarą: „Ir vėl verkiu! Aš jus abu labai myliu“.

Ji taip pat pasidalijo miela akimirka, kurioje užfiksuotas Frankie ir Hale'o bučinys. „Dvi labai neįtikėtinos ir kosminio likimo sielos“, – taip sutuoktinius apibūdino ji.

„Labai jus abu myliu ir linkiu begalinės laimės ir sveikatos bei daugybės vaizdo žaidimų. Hale'ai, aš tave dievinu. Tu esi labiausiai laimingas ir dieviškiausias mūsų visų gyvenimo priedas. Ačiū, kad jį taip myli. Tai viskas, ko aš jam norėjau“, – atlikėja dėkojo brolio vyrui.

Frankie ir Hale Grande vestuvės / Socialinių tinklų nuotr.
Frankie ir Hale Grande vestuvės / Socialinių tinklų nuotr.

15min primena, kad sutuoktinių pora susipažino 2019-aisiais linijinių šokių bare Los Andžele. F.Grande'as sako, kad tai buvo „meilė iš pirmo šokio“.

Praėjusių metų birželį Frankie pasipiršo. Apie vaikinų sužadėtuves paskelbė „People“. Kaip teigiama publikacijoje, jiedu susižadėjo apsupti draugų ir šeimos narių, tarp kurių buvo ir Arianos bei Frankie mama Joana ir Hale'o teta Carolyn.

Fotogalerija:

Naujausi straipsniai

Saugirdas Vaitulionis / Gedmanto Kropio nuotr.

Reklama

„Zalando“ stilingai atšventė vienerių metų sukaktį Lietuvoje / J.Auškelio nuotr.

Reklama