Agnė Kuzmickaitė naujausią „Pavasaris-vasara 2019“ kolekciją pristatys Londono mados savaitėje

Agnė Kuzmickaitė
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2018-09-06 11:36
Daktaro laipsnį turinti drabužių dizainerė Agnė Kuzmickaitė užtikrintu žingsniu žengia į plačiuosius vandenis. Šį kartą jos taikinyje Londonas ir vienas svarbiausių pasaulio mados industrijos renginių – Londono mados savaitė.

Reguliariai tarptautiniuose renginiuose kolekcijas pristatanti ir paties mados almanacho „Vogue“ įvertinta, kūrėja rugsėjo 14-ąją dieną Londono mados savaitės metu, naujus talentus pristatančioje programoje „Fashion Scout“ pristatys jau septintąją asmeninę, 2019 metų pavasariui/vasarai skirtą, kolekciją. Kolekcijos tema – savirealizacija, kuri, kaip tvirtina pati dizainerė, yra didžiausias gyvenimo variklis ir pagrindinis kūrybos tikslas.

Agnė – modernios klasikos gerbėja, tad ypatingą dėmesį skiria detalėms ir formos išbaigtumui bei meistriškai supina konceptualaus ir praktiško dizaino kryptis. Iš viso pasaulio atvykę, mados ekspertai ir mylėtojai Londone išvys elegantiškus siluetus, trimates skulptūriškas drugelio transformacijas, subtilius raštus, įvairias juodos ir baltos spalvų variacijas. Na, o savirealizacijos žinutę Agnė transliuos eklektišką harmoniją sudrumsčiančiais, ant drabužių nugulusiais lozungais ir ryškiai rožinės spalvos detalėmis.

Agnė Kuzmickaitė / Organizatorių nuotr.
Agnė Kuzmickaitė / Organizatorių nuotr.

Milane, Kijeve bei kituose Europos miestuose kolekcijas pristačiusi ir į prestižinio „Vogue“ portalo dizainerių sąrašus įtraukta, dizainerė kasmet sulaukia vis didesnio tarptautinio pripažinimo, o jos drabužiais mielai puošiasi ne tik Lietuvos, bet ir užsienio garsenybės. Neseniai Didžiosios Britanijos žurnalo „House Of Solo“ viršelį papuošė amerikietė, socialiniame tinkle Instagram beveik 15 milijonų sekėjų turinti, pop žvaigždė Sabrina Carpenter, kuri fotosesijos metu vilkėjo būtent Agnės Kuzmickaitės kurtą, trimačiais drugeliais puoštą suknelę.

Dizainerės kūrybai neabejingas ir vienas talentingiausių Londono stilistų Calvin Opaleye, kuris mielai renkasi Agnės kurtus drabužius savo vizualizuojamos mados fotosesijoms.

Tiesa, šis trimatis, skulptūriškas paltukas sulaukė ir daugiau tarptautinio pripažinimo – jis puošė ir žurnalo „Magnify“ puslapius.

Visgi, gausaus ekspertų dėmesio sulaukusi dizainerė Agnė Kuzmickaitė ant laurų nemiega ir šiuo metu intensyviai ruošiasi Londono mados savaitės „Fashion scout“ programai. Kas žino, galbūt už kelerių metų dizainerės kurtais drabužiais pasipuošę modeliai žygiuos mados sostinių pagrindinių programų metu. 

Naujausi straipsniai

Saugirdas Vaitulionis / Gedmanto Kropio nuotr.

Reklama

„Zalando“ stilingai atšventė vienerių metų sukaktį Lietuvoje / J.Auškelio nuotr.

Reklama