Aktorė Michelle Williams laukiasi trečiojo vaiko: „Fortūna neaplenkė mano šeimos“

Aktorė Michelle Williams su vyru Thomu Kailu / „Scanpix“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2022-05-11 08:41
Amerikiečių aktorės Michelle Williams ir jos vyro Thomo Kailo šeima netrukus pagausės – aktorė laukiasi trečiojo kūdikio. Tai bus antra bendra jos ir T.Kailo atžala, M.Williams dar augina paauglę dukrą, kurios susilaukė su 2008 m. mirusiu aktoriumi Heathu Ledgeriu.

Aktorei Michellei Williams šis pavasaris – kitoks. Nėščia Michelle kuriam laikui atsitraukia nuo aktorystės, nes jos laukia kur kas svarbesnės pareigos.

„Oskaro“ nominantė nuo rudens laukiasi trečiojo kūdikio, pranešė „Variety“. Tai bus antrasis jos ir sutuoktinio Thomo Kailo vaikas – 2020 m. jie susilaukė sūnaus Harto. M.Williamsas taip pat turi dukrą Matildą (16). Jos tėvas – 2008 m. sausį miręs aktorius Heathas Ledgeris.

„Tai ypatingai džiugu. Bėgant metams, susimąstai, ką jie gali suteikti ir ko jau nebe. Smagu, kad kažkas, ko nori vėl ir vėl, yra pasiekiamas dar kartą. Fortūna neaplenkė manęs ar mano šeimos“, – žurnalui „Variety“ pasakojo „The Greatest Showman“ aktorė.

Aktorė Michelle Williams su vyru Thomu Kailu/ SCANPIX nuotr.
Aktorė Michelle Williams su vyru Thomu Kailu/ SCANPIX nuotr.

Ji prisiminė ir patirtį, kai pandemijos metu susilaukė sūnaus: „Tai buvo priminimas, kad gyvenimas tęsiasi. Pasaulis, į kurį atvedėme kūdikį, nebuvo tas, į kurį tikėjomės jį atvesti, tačiau kūdikis to nežino – jis patiria nenumaldomą atradimo džiaugsmą bei mylinčių namų laimę“.

„Niekas labiau nepriverčia jūsų pasiryžti kurti geresnį pasaulį, nei siekis užauginti puikų vaiką. Tai – didžiausias kūrybinis darbas“, – pridūrė Williamsas. „Pačios palaimingiausios gyvenimo ir meno akimirkos yra transcendentinės. Tokie yra momentai, kai gimsta vaikai. Jūs sujungiate savo DNR su kuo nors kitu, kad sukurtumėte naują gyvenimą.“

Michelle Williams / Vida Press nuotr.
Michelle Williams / Vida Press nuotr.

Žvaigždė taip pat sakė, kad nėštumo metu planuoja padaryti pertrauką nuo vaidybos: „Svarsčiau, ar galėčiau dirbti būdama nėščia, bet esu per daug pavargusi“.

M.Williamsas anksčiau atvirai kalbėjo apie meilės paieškas po H.Ledgerio mirties. „Niekada neatsisakiau meilės, – dar 2018 m. leidiniui „Vanity Fair“ sakė ji. „Visada sakau Matildai: „Tavo tėtis mane mylėjo anksčiau, nei kas nors pagalvojo, kad esu talentinga, graži ar turiu gražius drabužius“.

Po skaudžių išgyvenimų, kuomet jos mylimasis ir dukros tėvas Heathas Ledgeris perdozavo narkotikų ir mirė, Michelle 10 metų atsiribojo nuo bet kokių kalbų apie savo asmeninį gyvenimą. 

Aktoriaus Heatho Ledgerio šeima / Vida press nuotr.
Aktoriaus Heatho Ledgerio šeima / Vida press nuotr.

Naujausi straipsniai

Saugirdas Vaitulionis / Gedmanto Kropio nuotr.

Reklama

„Zalando“ stilingai atšventė vienerių metų sukaktį Lietuvoje / J.Auškelio nuotr.

Reklama