Aktorių pora Shia LaBeoufas ir Mia Goth tapo tėvais

Mia Goth ir Shia Labeoufas / „Scanpix“/AP nuotr.
Autorius: 15min
Publikuota: 2022-04-02 19:17
Skandalingasis aktorius Shia LaBeoufas (35) ir jo gyvenimo partnerė Mia Goth (28) džiaugiasi pagausėjusia šeima – pora susilaukė pirmagimio, praneša people.com.

Penktadienį pora buvo pastebėta vaikštinėjanti Pasadenoje, Kalifornijoje, ir stumianti kūdikio vežimėlį.

Tačiau kol kas nėra aišku, kada M.Goth pagimdė ir ko pora susilaukė – berniuko ar mergaitės.

Primename, kad nors oficialaus pranešimo nebuvo, tačiau vasarį džiugią naujieną, žinoma, užfiksavo fotografai – šiems pavyko pamatyti M.Goth nėščiosios pilvuką. Nors moteris kažkur skubėjo, tačiau pro akis niekam nepraslydo tai, kas netrukus taps tiesa – Shia LaBeoufas ir ji taps tėvais.

Mia Goth ir Shia Labeoufas
Mia Goth ir Shia Labeoufas

Panašu, kad ši naujiena nustelbė prieš kelis metus paskelbtą žinią apie poros skyrybas. Šie susituokė 2016 m., tačiau jau 2018 m. nusprendė pasukti skirtingais keliais. Tai viešai patvirtino aktoriaus atstovas.

„Shia ir Mia pateikė prašymą dėl skyrybų. Išsiskyrimas vyksta draugiškai ir visa informacija, susijusi su skyrybų procesu, liks privačia“, – tuomet sakė atstovas.

Vis dėlto pora, kuri susitikinėja nuo pat 2012 m. ir nuolat skiriasi, pakurstė gandus apie santaiką, kai 2020 m. balandį M.Goth buvo pastebėta nešiojanti deimantu puoštą žiedą. O jau 2021 m. birželį pora buvo nufotografuota meiliai susikibusi rankomis Disneilende.

Pora pirmą kartą susitiko filmuojant dramą „Nimfomanė 2“, o vėliau ir aktoriaus muzikiniame klipe.

Naujausi straipsniai

Saugirdas Vaitulionis / Gedmanto Kropio nuotr.

Reklama

„Zalando“ stilingai atšventė vienerių metų sukaktį Lietuvoje / J.Auškelio nuotr.

Reklama