Alecą Baldwiną ir Hilarią Baldwin aplankys gandrai: pora laukia septinto kūdikio

Alecas Baldwinas su žmona Hilaria Baldwin / „Scanpix“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2022-03-29 21:35
Aktorius Alecas Baldwinas (63) su žmona Hilaria Baldwin (38) laukia gandrų – pora sulauks septinto bendro kūdikio!

Žinią apie septintą vaiką A.Baldwinas ir H.Baldwin pranešė savo „Instagram“ paskyroje paviešintame vaizdo įraše. Jame Alecas ir Hilaria užfiksuoti leidžiantys laiką kartu su savo šešiais vaikais: 13 mėnesių mažyle Maria Lucia Victoria, 8 metų Carmen Gabriela, 6 metų Rafaeliu Thomasu, 5 metų Leonardo Angelu Charlesu, 3,5 metų Romeo Alejandro Davidu ir 18 mėnesių Eduardo Pao Lucasu.  

Mažylės Liucios žinomai porai padėjo susilaukti surogatinė motina, tad ne vieną persileidimą patyrusiai H.Baldwin žinia apie nėštumą buvo didžiulė dovana.

„Po daugybės pakilimų ir nuosmukių per pastaruosius kelerius metus sulaukėme didžiulės staigmenos: šį rudenį gims dar vienas Baldwinito. Buvome beveik tikri, kad mūsų šeima yra pilna, todėl esame be galo laimingi dėl šio netikėtumo.

Dalijuosi su jumis akimirka, kai apie tai pasakėme vaikams – kaip matote, jie labai džiaugiasi!

Mūsų būsimas kūdikis yra labai šviesus taškas mūsų gyvenime. Tai palaiminimas ir dovana tokiais neapibrėžtais laikais. Per savo pertrauką nuo socialinių tinklų labai jūsų pasiilgau. Grįžau ir nekantrauju kartu su jumis tęsti šią laukinę kelionę, kurią vadiname gyvenimu. Siunčiame meilę jums ir jūsų artimiesiems“, – instagrame rašė H.Baldwin.

Žmonės.lt primena, kad A.Baldwinas iš santykių su Kim Basinger taip pat turi dukrą Ireland Baldwin. Jai - 26-eri.

Naujausi straipsniai

Saugirdas Vaitulionis / Gedmanto Kropio nuotr.

Reklama

„Zalando“ stilingai atšventė vienerių metų sukaktį Lietuvoje / J.Auškelio nuotr.

Reklama