Amerika neteko „auksinės mergaitės“: mirė kino legenda Betty White

Betty White / „Scanpix“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2022-01-01 09:31
Paskutinę 2021-ųjų dieną kino pasaulį sudrebino skaudi netektis – mirė legendinė amerikiečių aktorė Betty White. Aktorė po dviejų savaičių būtų šventusi savo 100-ąjį gimtadienį.

Kaip skelbia „People“, B.White mirė gruodžio 31-ąją savo namuose.

Jos agentas ir artimas bičiulis Jeffas Witjasas žurnalui „People“ teigė – nors Betty artėjo prie šimtmečio, atrodė, kad ji gyvens amžinai“.

„Aš jos labai pasiilgsiu ir taip pat pasiilgsiu jos meilės gyvūnams. Nemanau, kad Betty kada nors bijojo mirti, nes ji visada norėjo būti su mylimiausiu savo vyru Allenu Luddenu. Ji tikėjo, kad vėl bus su juo“, – pridūrė jis.

Betty White / „Scanpix“ nuotr.
Betty White / „Scanpix“ nuotr.

Betty savo 100-ąjį gimtadienį turėjo švęsti jau sausio 17-ąją. Prieš savo šimtmečio jubiliejų B.White pasakojo, kaip jautėsi beveik sulaukusi 100 metų.

„Man labai pasisekė, kad esu tokios geros sveikatos ir jaučiuosi taip gerai tokiame amžiuje“, – žurnalui „People“ sakė kino bei televizijos legenda.

Betty White / „Scanpix“ nuotr.
Betty White / „Scanpix“ nuotr.

B.White aktorės karjera tęsėsi apie 80 metų, ji yra ne kartą nominuota ir laimėjusi „Emmy“ apdovanojimų.

B.White geriausiai buvo žinoma iš jos vaidmens 9-ajame dešimtmetyje populiariame seriale „The Golden Girls“ („Auksinės mergaitės“). Nuo to laiko kinomanų Betty buvo meiliai vadinama „auksine Amerikos mergaite“, turinčia auksinę širdį.

Fotogalerija:

Naujausi straipsniai

Saugirdas Vaitulionis / Gedmanto Kropio nuotr.

Reklama

„Zalando“ stilingai atšventė vienerių metų sukaktį Lietuvoje / J.Auškelio nuotr.

Reklama