Apatinis trikotažas: kaip pasirinkti tinkamą?

Apatinis trikotažas: kokį rinktis?
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2018-10-23 10:04
Kiekviena moteris žino, kad pasirinkti apatinį trikotažą, atitinkantį stilių ir puikiai tinkantį pagal formas, yra nelengva užduotis. „Daugiau nei keturiasdešimties metų patirtis dirbant su moterimis subtilioje apatinio trikotažo gamybos ir pardavimo srityje, leido mums atpažinti 4 dailiosios lyties apsipirkimo stilius. Tos prekės, kurioms moteris jaučia pačią didžiausią silpnybę (vienoms tai rankinukas, kitoms gali būti kvepalai arba aksesuarai) nusako ir nulemia tai, koks apatinis trikotažas jai labiausiai tinka. Tai reiškia, kad nebereikia daugiau švaistyti laiko beprasmiškai vaikščiojant po parduotuvę, o galima iškart eiti į reikiamą skyrių“, – pasakoja apatinio trikotažo gaminimo srityje dirbanti Linda Matisone.

Mano pasaulis pilnas nuostabių aromatų

Moterims, jaučiančioms silpnybę kvepalams ir galinčioms valandomis rinktis aromatą, kremus ir kosmetiką tarp nuostabiais aromatais apipintų kvepalų parduotuvių vitrinų, vietoj naujų drabužių ar aksesuarų mieliau lepinančioms save nauju losjonu, balzamu arba SPA procedūromis, moterims, puikiai išmanančioms subtiliausius gėlių ir vaisių aromatų niuansus, tiks šviesių, švelnių atspalvių apatinis trikotažas. Šioms moterims labiausiai tinka blankiai balti ir kreminiai atspalviai, sidabrinio bijūno ir porceliano rožės spalvos, o taip pat pudrinė rožinė. Jos puikiai atrodo dėvėdamos švelniais nėriniais, gėlių motyvais puoštą apatinį trikotažą arba su elegantišku, nežymaus kontrasto užpildu.


Apatinis trikotažas: kokį rinktis?
Apatinis trikotažas: kokį rinktis?

Mano pasaulis – dekoruotas

Moterims, kurių garderobas kuklus, tačiau aksesuarų kolekcija ypatingai gausi, tiks ryškus, nepaprastas apatinis trikotažas. „Jeigu Jums patinka karoliai, apyrankės, bateliai, rankinukai, diržai, skaros ir skrybėlės, o išeiti į lauką be auskarų tas pats, kas išeiti nuogai, jeigu Jūsų batų kolekcija kruopščiai atrinkta ir išdėliota gražiose lentynose prieškambaryje arba drabužių spintoje, o ne paslėpta dėžėse, tada Jūs turite eiti į skyrių, kuriame išdėlioti apatiniai drabužiai „su charakteriu“, – pasakoja apatinio trikotažo gamintojo „Lauma Lingerie“ valdybos pirmininkė. – Išraiškingas apatinis trikotažas – tai paminkštinti audiniai ir permatomi dvispalviai nėriniai. Dažnai yra naudojama technika, kai ant tamsaus pagrindo specialiais dažais, leidžiančiais piešti ant medžiagos labai plonas, bet aiškias linijas, piešiami šviesesni raštai, tokiu būdu sukuriant įspūdingus, išraiškingus piešinius. Vienu žodžiu, neutralumas – tai ne apie tas moteris, kurių pasaulis dekoruotas.“

Apatinis trikotažas: kokį rinktis?
Apatinis trikotažas: kokį rinktis?

Mano pasaulis puošiasi

Moterys, teigiančios, kad jų pasaulis puošiasi, greičiausiai iš karto sustos prie drabužių parduotuvės vitrinos ir ilgai, su dideliu susidomėjimu apžiūrinės madingai aprengtus manekenus. Šios damos dievina matuotis drabužius ir gali valandų valandas galvoti apie įvairiausius jų derinius. Jų drabužių spinta nėra priklausoma nuo mados kaprizų ir išsiskiria ypatinga elegancija. „Jeigu Jūs priklausote šiam moterų tipui, tai Jums tiks klasikinio stiliaus, tamsiai raudonos, pilkos, pelenų rožinės arba įvairių atspalvių mėlynos spalvos apatinis trikotažas. Stebėdami klientes pirmoje Lietuvoje ir daugelyje Latvijos parduotuvių, darome išvadą, kad ypatinga moterų, mėgstančių puoštis, silpnybė – kerintis juodas apatinis trikotažas, galbūt net su aksominiais įdėklais. Šių moterų nėriniai pabrėžti siūlais cordonnet, suteikiančiais raštams gilumo ir išraiškingumo. Silver Crystalserija, su subtiliais grafiniais raštais, vaizduojančiais amžinai aktualų, smulkų rombelį, ir Eternal serija su poetiniu gėlių sodu iš „Lauma Lingerie“ 2018 m. rudens–žiemos kolekcijos – tikras hitas tarp moterų, kurių pasaulis puošiasi“, – pasakoja Linda Matisone.

Apatinis trikotažas: kokį rinktis?
Apatinis trikotažas: kokį rinktis?

Mano pasaulis švenčia

Moterims, kurios nepriskiria savęs nė vienam iš aukščiau išvardytų stiliaus tipų, stilistai kuria specialią kolekciją. Ji taip pat puikiai tinka šventėms, ypatingoms progoms, vakaro pramogoms arba romantiškam pasimatymui žvakių šviesoje. Apatinis trikotažas, skirtas ypatingoms progoms, gausiai nėriniuotas, su tinkleliais, o naudojant laminavimo techniką pasiekiamas ypatingas violetinio atspalvio žvilgesys. Apatinio trikotažo, su kuriuo galima švęsti gyvenimą, atspalvių paletėje yra sodrus, ryškiai raudonas atspalvis „salsa“, paslaptinga juoda, neįprasta tamsiai žalia spalva „pušų giria“ ir tamsiai violetinis atspalvis „tamsi vynuogė“. Šis apatinis trikotažas gausiai puoštas dekoratyvinėmis detalėmis nugaroje, pečių ir dekoltė zonose, o pati serija siūlo platų pasirinkimą: gracijų, bodžių, marškinėlių, apatinukų, peniuarų, diržų, pirštinių – visko, kas verčia vyrų širdis plakti tankiau.

Naujausi straipsniai

Saugirdas Vaitulionis / Gedmanto Kropio nuotr.

Reklama

„Zalando“ stilingai atšventė vienerių metų sukaktį Lietuvoje / J.Auškelio nuotr.

Reklama