Apkūnių merginų skandalingos fotosesijos epicentre atsidūrusi Erika Vitulskienė: „Žinojau, kad bus daug purvo“

Erika Vitulskienė / V.Graužinytės nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2018-10-29 14:28
Jau šį pirmadienį per LNK pasirodys pirmoji didžiulį atgarsį visuomenėje sukėlusio plius dydžio realybės šou „Dydžio (r)evoliucija“ laida. Joje televizijos žiūrovai išvys skandalingąją apkūnių merginų fotosesiją, kuri privertė ne vieną garsią moterį suabejoti kitų primestais grožio standartais.

LNK kanalu transliuojamas tarptautinio pripažinimo sulaukęs projektas griauna grožio standartus ir siekia surasti pirmąją plius dydžio žvaigždę Lietuvoje. Skandalas kilo, kai viešojoje erdvėje pasirodė nuotraukos iš pirmosios atviros merginų fotosesijos, kai apkūnios merginos pozavo su bikiniais vidury dienos sostinės gatvėse. Ir kol vieni gyrė merginas už drąsą ir pritarė „Dydžio (r)evoliucijos“ nešamai žinutei, kiti – net ir net garsūs pramogų pasaulio žmonės – pasmerkė tokį saviraiškos būdą, šou dalyves išvadinę „kvailutėmis“, o jų kūnus – „neskaniais“ ir „nesveikais“.

„Rytas prasidėjo nuo nepažįstamos moters žinutės Facebooke, ji paašė: „Erika, laikykis“. Tada atėjo antra žinutė, dabar jau nuo kitos moters – ir vėl: „Erika, laikykis, nekreipk dėmesio.“ Tada ir supratau, kad žmonės jau pamatė mūsų „revoliuciją“, – pasakoja viena iš šou komisijos narių Erika Vitulskienė. – Kai atsidariau portalus, žinojau, ko tikėtis. Labiausiai jaudinausi dėl mūsų merginų – dar per fotosesiją sakiau: „Bus daug purvo, negatyvo. Pasiruoškite tam.“

Į plius dydžio mados pasaulį pasinėrusi ir netrukus jau antrąją savo plius dydžio kolekciją pristatysianti Erika Vitulskienė puikiai žino, ką reiškia būti stambesne moterimi pramogų pasaulyje.

„Kai išgarsėjo Merūnas (operos solistas Merūnas Vitulskis, - red. past.) visi atsigręžė ir į mane – prasidėjo replikos, kad aš ne taip atrodau, kaip esu jo neverta... Tuomet ir pati atsidūriau televizijoje, šokių projekte, ir vėl pasipylė komentarai – kaip aš tokio sudėjimo rodausi eteryje ir dar drįstu šokti. Užkulisiuose net žymios moterys leisdavo sau pasakyti, kad mano partneriui sunku su manimi ar kad turėčiau numesti svorio. Nesulaukiau jokio palaikymo“, – prisimena Erika. „Savo patirtimi aš dalinausi ir su merginomis filmavimo metu. Nebuvo lengva kalbėti tuos skaudžius žodžius kalbėti, kai žinai, kad visa tai išgirs visa Lietuva, bet aš norėjau, kad į šou atėjusios merginos suprastų, kad tokių moterų kaip jos – yra labai daug.“

Laidoje „9 klausimai“ – Erika Vitulskienė / Gretos Skaraitienės nuotr.
Laidoje „9 klausimai“ – Erika Vitulskienė / Gretos Skaraitienės nuotr.

Pirmadienio „Dydžio (r)evoliucijos“ dalyvių atrankoje žiūrovai išvys ir jau pažįstamų veidų. Iš Londono į šou atvyko ir beveik prieš dešimtmetį muzikiniame realybės šou „Kelias į žvaigždes“ išgarsėjusi raudonplaukė garbanė Donata Virbilaitė.

„Kai per šiuos metus vis grįždavau į Lietuvą, matydavau, kokie tolerantiškesni tampa žmonės – atsirado „MeToo“ judėjimai, LGBT eitynės sostinės gatvėse... Žodžiu, galvojau, kad viskas jau tikrai pasikeitė į gerą. Jūs įsivaizduokit mano reakciją, kai pasirodo nuotraukos iš mūsų fotosesijos, ir net artimi draugai viešoje erdvėje „skalbia“ mane ir kitas merginas už „nesveiką“ ar „negražų“ kūną. Po kilusio skandalo teko gerokai „prasivalyti“ draugų sąrašą“, – aiškina Donata, dėl dalyvavimo „Dydžio (r)evoliucijoje“ palikusi savo gyvenimą ir darbą Didžiojoje Britanijoje.

„Visos mes dalyvės laukiame pasirodant pirmosios laidos – tikimės, kad galbūt, jei žiūrovai išgirs mūsų istorijas, pamatys, kaip visas tas apsinuoginimas vyko iš tiesų – galbūt atsiras tokių, kurie mus palaikys? Aš pati dėl komentarų nesijaudinu – tik noriu, kad pagaliau Lietuvos žmonės prabustų iš to standartais apaugusio letargo miego.“

Pirmasis Lietuvoje plius dydžio realybės šou „Dydžio (r)evoliucija“ – jau šį pirmadienį 20.30 val. per LNK.

Naujausi straipsniai

Saugirdas Vaitulionis / Gedmanto Kropio nuotr.

Reklama

„Zalando“ stilingai atšventė vienerių metų sukaktį Lietuvoje / J.Auškelio nuotr.

Reklama