Atlikėja Paula Valentaitė – apie naują etapą Didžiojoje Britanijoje ir keliones su širdies draugu

Paula Valentaitė / Teodoro Biliūno ir Žygimanto Gedvilos / BNS / nuotr.
Autorius: Ugnė Martusevičiūtė, 15min
Publikuota: 2022-06-03 14:58
Jaunosios kartos atlikėja Paula Valentaitė – žingeidi, kūrybinga ir nuolat ieškanti naujų patirčių bei kūrybinių idėjų. Šiuo metu mergina jų ieško keliaudama ir pasiduodama spontaniškiems sprendimams, kurie ją atvedė į Didžiąją Britaniją. Paula pasakoja apie gyvenimą tarp Lietuvos ir Anglijos bei jai kompaniją palaikantį širdies draugą.

Dainininkė Paula Valentaitė apsilankė 15min studijoje ir pristatė savo naujausią dainą „Like me“. Šis kūrinys bus naujame albume, kurį atlikėja išleis jau netrukus. Nei vienas dainos pristatymas neapsieina ir be klausimų iš asmeninio gyvenimo, kadangi suprantama, jog muzikanto kūryba yra neatsiejama nuo jo kasdienybės aktualijų.

Taip nutiko ir su Paula, šiuo metu gyvenančia tarp dviejų valstybių – Didžiosios Britanijos bei Lietuvos.

„Jungtinėje Karalystėje aš augau, ten gyvena ir mano močiutė, tad nuolat į ją skaidydavau. Turėjau viziją pabandyti gyventi kitoje šalyje. Taip susidėliojo, kad dabar atėjo tas laikas ją įgyvendinti. Gyvenu savo svajonėse, o į Lietuvą grįžtu koncertuoti“, – 15min pasakojo dainininkė.

Paula Valentaitė / Žygimanto Gedvilos / BNS / nuotr.
Paula Valentaitė / Žygimanto Gedvilos / BNS / nuotr.

Svetur Paula pasisemia laisvės ir įkvėpimo kūrybai. Tiesa, keliauja ji ne viena – kompaniją palaiko širdies draugas, apie kurį paklausta mergina kukliai nusikvatojo ir sakė nenorinti komentuoti plačiau. Kas tas išrinktasis – taip ir lieka paslaptis.

„Ne, ne viena išvažiavau. Su..., – ištarė ji ir ėmė juoktis. – Čia mano asmeninio gyvenimo dalykai, bet ne, ne viena išvažiavau.“

Paula Valentaitė / T.Biliūno nuotr.
Paula Valentaitė / T.Biliūno nuotr.

Vis dėlto išvažiuoti pastūmėjo ne antroji pusė, o Paulos spontaniškas noras. Laimė, kad abiejų troškimai sutapo ir jie galėjo leistis į naujos šalies pažinimą kartu. Anglijoje Paula neapleidžia kūrybos, tačiau ten savo studijos neturi – tik mikrofoną ir ausines. Šis faktas, kaip teigia, jai leidžia išnaudoti savo kūrybiškumą ir ieškoti naujų skambesių, būdų.

„Jaučiu, kaip mano asmenybė laisvėja ir aš augu kaip žmogus. Anglija nėra vienintelė šalis, kurioje gyvensiu. Dabar pagavau azartą ir supratau, kad noriu pabandyti gyventi visur po truputį ir tokiu būdu pažinti pasaulį. Nesinori užsistovėti vienoje vietoje ir priprasti. Juk kiekvieną dieną gali prabusti ir atrasti ką nors naujo“, – 15min aiškino pašnekovė.

Paula Valentaitė / Asmeninio albumo nuotr.
Paula Valentaitė / Asmeninio albumo nuotr.

Labiausiai merginai patinka Anglijoje jaučiama laisvė, platus požiūris į viską. Kaip pavyzdį ji paminėjo savo violetinės spalvos plaukus. Jie visiškai netrikdo tos šalies gyventojų, atvirkščiai – gatvėje daug tokių išskirtine šukuosena besipuošiančių piliečių.

„Visi yra atviresni, man tas labai patinka. Žavi ir koncertų galybė, kiekvieną dieną galiu eiti į bet kurį“, – pasidžiaugė atlikėja.

Paula Valentaitė / Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.
Paula Valentaitė / Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.

Vis dėlto Paula jau spėjo pasigesti savo namų ir šeimos, patogumo, prie kurio buvo pripratusi. „Bet smagu save tempti iš tos komforto zonos“, – šypsojosi pašnekovė. Paula dar nežino, ar grįš į Lietuvą, leidžia sau keisti savo nuomonę, persigalvoti. Vis dėlto neslepia meilės savo šaliai.

„Mano gyvenimas yra labai spontaniškas. Nieko netvirtinu, leidžiu sau persigalvoti. Bet, aš labai myliu Lietuvą. Išvažiavusi supratau, kad labai labai. Man čia viskas taip sava. Tikriausiai galų gale vis tiek čia sugrįšiu“, – 15min studijoje kalbėjo P.Valentaitė.

Fotogalerija:

Naujausi straipsniai

Saugirdas Vaitulionis / Gedmanto Kropio nuotr.

Reklama

„Zalando“ stilingai atšventė vienerių metų sukaktį Lietuvoje / J.Auškelio nuotr.

Reklama