Atlikėjas Tadas Juodsnukis turi didelių naujienų: „Tai buvo sena mano svajonė“

Žmonės.lt fotomontažas / Asmeninio archyvo nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2017-08-09 09:49
Atlikėjas Tadas Juodsnukis nuo šio rugsėjo ners į sau visiškai naujus vandenis – žavusis vaikinas debiutuos kaip TV laidos vedėjas. Nuo šiol LNK žiūrovai kiekvieną savaitę matys jį vadovaujantį naujam muzikiniam žaidimui „Pagauk dainą“.

Tadas neslepia, kad toks pasiūlymas jį nustebino, tačiau labai pradžiugino. „Nors tokio prodiuserių skambučio tikrai nesitikėjau, tačiau tai tikrai buvo mano didelė svajonė. Viduje visada jaučiau norą išbandyti kažką daugiau, nei tik dainavimą. Visgi šios pareigos bus ir didžiulis iššūkis“, – jaudulio neslepia T. Juodsnukis.

Kiekvienoje laidoje dėl pergalės varžysis dvi žinomų žmonių komandos po du žaidėjus, be to, kaskart lankysis ir ypatingi svečiai su savo dainomis ir užduotimis. Abiem komandoms vadovaus kapitonai – laidos rezidentai, tačiau jų pavardės vis dar laikomos paslaptyje. „Galiu pasakyti tik tiek, kad su tais žmonėmis kiekvienoje laidoje bus galima tikėtis absoliučiai bet ko“, – intriguoja laidos vedėjas.

Atrodytų, kad atlikėjas jau turėtų būti pratęs būti scenoje, tačiau T. Juodsnukis teigia, kad dabartinis jaudulys neprilygsta jausmams, kuriuos jis patiria prieš pasirodymus. „Man ir pačiam keista tai, kad jaudulys čia visiškai kitoks, nei prieš koncertus. Lipdamas į sceną dainuoti galvoju labiau techniškai, pavyks sudainuoti ar ne nepavyks, o čia užduotys bus visai kitos – darbas su auditorija, su dalyviais, su kamera. Čia negalėsiu jaustis pats sau vienas ir pats sau fainas, vedėjo darbas – kurti gerą atmosferą visiems, ir dalyviams, ir žiūrovams“, – dėsto laidos „Pagauk dainą“ vedėjas.

Asmeninio albumo nuotr.
Asmeninio albumo nuotr.

Naujajame LNK sezone startuosiantis muzikinis šou atskleis, kiek muzikoje iš tiesų susigaudo garsiausi Lietuvos atlikėjai ir kiti žinomi žmonės. Ar jie žino, kas sukūrė žymiausius šalies hitus? Ar tikrai atlikėjai atsimena, apie ką dainuoja savo pačių populiariausiose dainose? Originalios užduotys ir klausimai suksis ne tik apie muziką, bet ir apie pačius laidos svečius, tad T. Juodsnukis pažada, kad šioje laidoje bus galima tikėtis ne vienos pikantiškos ir intriguojančios naujienos.

„Tikrai labai laukiu starto. Prodiuseriai jau dabar pradėjo mane mokyti amato paslapčių, labai tai vertinu, nes tikrai labai noriu stengtis ir tobulėti“, – teigia Tadas. Tiesa, naujasis vedėjas atskleidė ir vieną jį neraminantį momentą – taisyklingą kirčiavimą. „Bijau, kad to nemoku, todėl jau dabar dedu pinigus į atskirą vokelį, taupau baudoms už prastą kirčiavimą“, – juokiasi T. Juodsnukis.

Azartiškasis muzikinis žaidimas „Pagauk dainą“ – naujame LNK sezone jau rugsėjį!

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai

Saugirdas Vaitulionis / Gedmanto Kropio nuotr.

Reklama

„Zalando“ stilingai atšventė vienerių metų sukaktį Lietuvoje / J.Auškelio nuotr.

Reklama