Aurelija ir Dovilė: „Palauksime, kol Lietuvai nušvis protas ir bus galima ramiai susituokti“

Aurelija Paunksnė Ignotė ir Dovilė Ignotė Paunksnė / Gedmanto Kropio nuotrauka
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2022-05-29 12:30
Jos abi turi sveiką humoro jausmą ir apskritai labai sveiką požiūrį į pasaulį. Aurelija Paunksnė Ignotė (36) – Anglų kalbos studijos savininkė ir vaikų stovyklų organizatorė, šiame versle sėkmingai besisukanti jau trylika metų. Dovilė Ignotė Paunksnė (36) – vieno iš studijos filialų vadovė ir pardavimo specialistė. Jos yra sužadėtinės, kurios mielai taptų žmonomis, jei tik Lietuva leistų. Neleidžia, bet Aurelija ir Dovilė dėl to plaukų nesirauna – kantrybės jos turi, o gyvenimas ir be to gražus.

Būdamos gana jaunos jau esate nemažai pasiekusios: trylika metų gyvuojanti įmonė, penki filialai Vilniuje ir Kaune, nuosavos stovyklavietės skirtingose Lietuvos vietose...

Dovilė: Visa tai sukūrė ir pastatė Aurelija, o mano didžiausias pasiekimas – kad prieš beveik ketverius metus ją sutikau ir tapau jos gyvenimo ramsčiu (juokiasi). 

Aurelija: Aš nuo mažens buvau versli, pamenu, vaikystėje per ekskursiją klasiokams autobuse pardavinėjau tuščias „Tik tac“ dėžutes, mokykloje leidau žurnalą. Rašyti man visada patiko, bet pinigai patiko dar labiau: atrodė labai svarbu jų turėti. Esu kilusi iš skurdžios šeimos: kad pigiau prasimaitintume, tekdavo net kaulų nuovirus virti, būdavo tikrai striuka. Gal todėl užaugau su mintimi, kad privalau prasimušti – kito kelio nėra. 

Dovilė: Būna, su Aurelija kalbamės apie vaikystę: „Prisimeni kepsus?“ – „Ne.“ – „O „Tetrį“?“ – „Neturėjau tokio...“ Ji net tamagočio neturėjo, įsivaizduojate? Ir man taip keista – tikrai nemaniau, kad esu iš turtingos šeimos! 

Aurelija: O aš nesupratau, kad esu neturtinga, – tik vyresnė ėmiau tai suvokti. Bet mano vaikystės šeima buvo tikrai graži ir gerai mane išauklėjo. Tai buvo trys moterys: močiutė ant savo pečių laikė buitį, teta prižiūrėjo, kad gerai mokyčiausi, o mama viskuo rūpinosi.

Gyvenome ne pačiame draugiškiausiame Klaipėdos rajone, pilname skustų berniukų, – gal todėl skusti žmonės man iki šiol gražūs. Tėčio beveik nepažįstu: jis mus paliko, kai buvau trejų. Kažkada netyčia sutikau jį Klaipėdoje, o daugiau nieko negirdėjau iki tada, kai prieš porą metų jis išdygo ir pradėjo man skambinėti. 

Nes tapote sėkminga verslininke...

Aurelija: Nežinau, ką buvo sumanęs, bet tuomet, savo nelaimei, jis feisbuke kažką negražiai pakomentavo apie LGBT. Parašiau jam tik vieną žodį: „Rimtai?“ – ir daugiau nebeatsiliepiau į skambučius. Ilgai maniau, kad jis man nekelia absoliučiai jokių emocijų, bet kai palankai psichoterapiją, supranti, kad visgi daug kas ateina iš vaikystės.

Visą tekstą gali skaityti tik ŽMONĖS programėlės prenumeratoriai

Turintiems prenumeratą ir programėlę telefone

Kodėl verta prenumeruoti ŽMONĖS telefono programėlę?
  • Du žurnalai už vieno kainą – ŽMONĖS ir LEGENDOS
  • Žurnalus prenumeratoriai skaito pirmieji. ŽMONĖS – jau trečiadienio vakarą!
  • Pirmas mėnuo 0,99 Eur, o po to tik 4.99 Eur / mėn. Atsisakyti galėsite bet kada!
  • Žurnalo archyvas visada po ranka

Naujausi straipsniai

Saugirdas Vaitulionis / Gedmanto Kropio nuotr.

Reklama

„Zalando“ stilingai atšventė vienerių metų sukaktį Lietuvoje / J.Auškelio nuotr.

Reklama