Barzdočiai Vilniuje šeštadienį švęs barzdų dieną

Mantas Rimkus / Asmeninė nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2016-09-01 18:15
Kiekvieną pirmąjį rugsėjo šeštadienį švenčiama Pasaulio barzdų diena. Jau ketvirtąją šventę organizuojantis Lietuvos barzdų klubas nusprendė progą sutikti pažodžiui ir pakvies vilniečius bei miesto svečius pakeliauti po pasaulį barzdomis.

Rugsėjo 3 dieną startuosianti šventė, kaip jau įprasta, prasidės tradicine aktyviausių Barzdų klubo narių ir jų draugų eisena Vokiečių gatvėje. Keliasdešimt barzdočių su klubo prezidentu ir vėliava savo žygį pradės 15 valandą ir judės link šventės epicentro – baro „Peronas“ šalia geležinkelio stoties.

Būtent čia rinksis visi švenčiantys kiekvieną pirmąjį rugsėjo šeštadienį. Neabejotinai nuo 16 valandos prasidės įdomiausioji dalis barzdočiams ir dar tik ketinantiems auginti barzdas. „Perone“ įsikurs dešimtys barzdaskutyklų, kosmetikos ir aksesuarų atstovų, kurie patars ir padės puoselėti vyrišką grožį.

Asmeninė nuotr.
Asmeninė nuotr.

Tuo tarpu 17 valandą labiausiai nudžiugs viktorinų mylėtojai, nes būtent tada prasidės žaidimas „Beard Story“. Pernai šis užsiėmimas sulaukė didelio susidomėjimo, todėl organizatoriai net neabejoja, kad šiemet barzdų faktų ekspertų bus dar daugiau.

Vienu didžiausių vakaro akcentų neabejotinai taps fotografijos projektas „Pasaulio barzdos“. Šventės svečiai galės išsirinkti šalį ir čia pat bus aprengti tradiciniais jos apdarais bei nusifotografuoti traukinių fone. Visi nusifotografavusieji iškart gaus išryškintas nuotraukas, taigi atsiminimas apie šventę tą patį vakarą galės būti prikabintas magnetuku prie šaldytuvo.

Asmeninė nuotr.
Asmeninė nuotr.

Pasaulio barzdų dienai įgavus pagreitį, ateis pats laikas išsiaiškinti, kas yra kas. 19 valandą bus duotas startas Lietuvos barzdų čempionatui. Barzdočiai varžysis dvejose rungtyse: pilnos barzdos ir laisvojo stiliaus. Iš patikimų ekspertų sudaryta komisija žada atsižvelgti ir į publikos reakcijas, todėl vakaro numylėtinis galės visus metus džiaugtis pelnytai užsitarnautu gražiausios barzdos titulu.

Kaip ir kiekvienais metais Pasaulio barzdų diena Lietuvoje bus pažymėta naujais Barzdų klubo prezidento rinkimais. Šeštadienį savo regalijas perduos dabartinis Barzdų klubo prezidentas Valdas Samkus. Šventės dalyviai pirmieji pasaulyje sužinos, ką Barzdų klubo tarybos nariai išrinko savo lyderiu.

Visas linksmybes vainikuos liūdni, bet ritmingi pamažu scenas užkariaujantys Solo Ansamblio ritmai. Jų hitas „Juoda Juoda Juoda Juoda Naktis“ paskelbs nakties ir šokių pradžią. Vėliau estafetė bus perduoda barzdotiems DJ Tadui Grigoniui, Pauliui Baniui ir Mantui Rimkui. Šie pažada, kad sekmadienį skaudės ne galvas, bet kojas.

Asmeninė nuotr.
Asmeninė nuotr.
Žmonės.lt

Naujausi straipsniai

Saugirdas Vaitulionis / Gedmanto Kropio nuotr.

Reklama

„Zalando“ stilingai atšventė vienerių metų sukaktį Lietuvoje / J.Auškelio nuotr.

Reklama