Britney Spears prarado kūdikį, kurio laukėsi su Samu Asghari

Britney Spears ir Samas Asghari / Socialinių tinklų ir Scanpix nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2022-05-15 00:35
Popžvaigždė Britney Spears (40) šeštadienį savo sekėjams socialiniame tinkle paskelbė, kad neteko savo kūdikio, kurio laukėsi su mylimuoju Samu Asghari (28).

„Su didžiausiu liūdesiu turime pranešti, kad ankstyvuoju nėštumo laikotarpiu netekome savo stebuklingo kūdikio“, – rašė Britney ir Samas.

„Tai skausmingas metas bet kuriems tėvams. Galbūt mums nereikėjo skubėti paskelbti apie nėštumą, bet tuomet mes labai džiaugėmės galėdami pasidalinti geromis naujienomis“, – tęsė pora.

„Mūsų meilė vienas kitam yra mūsų stiprybė. Ir toliau stengsimės plėsti savo gražią šeimą. Esame dėkingi už visą jūsų paramą ir labai prašome privatumo šiuo sunkiu momentu“, – rašė instagrame Britney ir Samas.

Britney Spears ir Samas Asghari susižadėjo 2021 metų rugsėjį. Apie tai dainininkė paskelbė „Instagram“ paskyroje. Ji pasidalijo vaizdo įrašu, kuriame demonstruoja sužadėtuvių žiedą, o šalia šypsosi jos išrinktasis.

Sužadėtuvės įvyko beveik tuo pačiu metu, kad teismas nutraukė dešimtmetį trukusią ir prieštaringai vertintą jos tėvo Jamie Spearso globą.

Pora susitikinėja nuo 2016 metų.

2022-ųjų balandį Britney Spears paskelbė, kad laukiasi trečio vaiko. Deja, kaip dabar paaiškėjo, nėšumas buvo nesėkmingas – ji kūdikį prarado. 

Popmuzikos žvaigždė su buvusiu sutuoktiniu Kevinu Federline’u susilaukė dviejų sūnų. Seanas Prestonas ir Jaydenas Jamesas – jau 16 ir 15 metų paaugliai.

Naujausi straipsniai

Saugirdas Vaitulionis / Gedmanto Kropio nuotr.

Reklama

„Zalando“ stilingai atšventė vienerių metų sukaktį Lietuvoje / J.Auškelio nuotr.

Reklama