Buvęs šokėjas Ligitas Bernatavičius tapo tėvu: dukrai išrinko neįprastą vardą

Ligitas ir Sigita Bernatavičiai / Asmeninio albumo nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2022-04-04 11:56
Buvęs šokėjas, nekilnojamo turto brokeris Ligitas Bernatavičius su žmona Sigita Tunylaite gyvena pakiliomis nuotaikomis – jiedu tapo tėvais.

Žinią apie pagausėjusią šeimą L.Bernatavičius patvirtino portalui Žmonės.lt. Buvęs šokėjas atskleidė, kad kovo 30 dieną jiems su žmona gimė nuostabi dukrelė. Mažylė gimė sverdama beveik 5 kilogramus ir buvo 57 cm ūgio.

„Jaučiuosi beprotiškai laimingas, negaliu nustoti žiūrėti, stebėti ir uostyti dukrytės“, – priėmęs sveikinimus sakė jau penkias dienas tėvyste besimėgaujantis L.Bernatavičius. Buvęs šokėjas patikino, kad tiek dukra, tiek mama Sigita jaučiasi gerai.

Mažylei Ligitas ir Sigita suteikė neįprastą vardą – pavadino Agita. Šis vardas 2014 metais buvo įrašytas į rečiausių vardų sąrašą. Portalui Žmonės.lt L.Bernatavičius juokdamasi prisipažino, kad iš pradžių dukrą žadėjo pavadinti visai kitaip.

„Bet nė vienas vardas jai neprigijo. O Agita yra kaip dėlionės dalis mūsų šeimoje – Ligitas, Sigita, Agita“, – kalbėdamas su portalu Žmonės.lt nusijuokė laimingas tėtis. 

Savo džiugesiu L.Bernatavičius pasidalijo ir feisbuko paskyroje.

Tiesa, tai, kad šeima pagausėjo mergaite, daugeliui Sigitos ir Ligito bičiulių nebuvo staigmena. Dar lapkričio mėnesį pora surengė kūdikio lyties atskleidimo šventę.

„Namuose surengėme kuklų gender reveal party (liet. kūdikio lyties atskleidimo šventę), kuriame dalyvavo tik patys artimiausieji – mūsų tėvai, krikšto tėvai ir mus sutuokę piršliai“, – lapkričio pradžioje Žmonės.lt pasakojo Ligitas.

Šventės metu iššovus rožinės spalvos konfenti, paaiškėjo – Ligitui ir Sigitai gims mergaitė! Tiesa, ši žinia iš pradžių kiek nustebino artimuosius, mat daugelis jų buvo įsitikinę, kad į pasaulį atkeliauja berniukas. 

„Nežinau kodėl, bet daugumos spėjimas buvo, kad gims berniukas. Kai artimieji pamatė rožinę spalvą, jų veide išties buvo matyti nuostaba“, – su šypsena prisiminimais dalijosi L.Bernatavičius.

Buvęs šokėjas portalui Žmonės.lt tąkart atskleidė, kad su žmona Sigita išgyvena vieną gražiausių gyvenimo periodų.

Ligito ir Sigitos Bernatavičių medaus mėnesio akimirka / Asmeninio albumo nuotr.
Ligito ir Sigitos Bernatavičių medaus mėnesio akimirka / Asmeninio albumo nuotr.

Primename, kad populiariame televizijos šou „Šok su žvaigžde“ ryškiai žibėjęs buvęs šokėjas Ligitas Bernatavičius 2021-ųjų birželio 22-ąją su Sigita Tunylaite atšoko savo vestuves.

Po dvejų metų draugystės amžinąją meilę jiedu prisiekė Dzūkijos krašte, Miroslavo Švč. Trejybės bažnyčioje.

„Su Sigita mokėmės toje pačioje mokykloje, vienas kitą žinojome, bet nebuvome artimi. Tačiau prieš dvejus metus, vasarą, mūsų keliai vėl netikėtai susitiko. Puikiai prisimenu datą. 2019 metų birželio 22-ąją dieną Sigita organizavo baidarių plaukimą, į kurį per bendrus draugus papuoliau ir aš. Taip gavosi, kad visi plaukė poromis, o kadangi nei aš, nei Sigita antros pusės neturėjome, sėdome į vieną baidarę.

Taigi, ta baidarė, upė ir gamta mus kažkaip sujungė... Pajutę tarpusavyje stiprų ryšį, nuo tos dienos pradėjome bendrauti ir nebesiskyrėme. Dar po metų, birželio 22-ąją, Sigitai pasipiršau“, – savo pažinties ir meilės istoriją portalui Žmonės.lt yra pasakojęs Ligita Bernatavičius.

Fotogalerija:

Naujausi straipsniai

Saugirdas Vaitulionis / Gedmanto Kropio nuotr.

Reklama

„Zalando“ stilingai atšventė vienerių metų sukaktį Lietuvoje / J.Auškelio nuotr.

Reklama