Chrissy Teigen apie darbą televiziniame šou kartu su Meghan Markle: „Ji nuostabi!“

Meghan Markle ir Chrissy Teigen / „Scanpix“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2018-11-24 11:14
Supermodelis ir dainininko Johno Legendo žmona, Chrissy Teigen, kalbėdama su DailyMail prisiminė laikus, kuomet dirbo visame pasaulyje populiarumo sulaukusiame televizijos žaidime „Deal o No Deal“.

Chrissy vienerius metus dirbo kartu su dabartine Sasekso hercogiene Meghan ir patikino, kad šiuo metu ji yra „viena didžiausių jos gerbėjų“. 

„Dirbau kartu su Meghan “Deal or No Deal„ televiziniame žaidime. Ir galiu drąsiai pasakyti, kad ji išties nuostabi, – sakė Chrissy Teigen. – Visi nori išgirsti kažką pikantiško ar bjauraus, bet, deja, turėsiu jus nuvilti. Ji tikrai nuostabi.“

Kultinis žaidimas „Deal or No Deal“ užkariavo žiūrovų širdis visame pasaulyje. Jo populiarumo priežastis – itin paprastos žaidimo taisyklės: čia reikia atsakyti į vieną klausimą „Taip ar ne“?

Jums pateikiami 26 lagaminėliai, kuriuose – skirtingos pinigų sumos. Išsirenkate vieną iš jų ir tikitės, kad viduje – milijonas. Žaidimo metu jums teks kelis lagaminėlius išmesti – taip pamatysite, kokia pinigų suma juose paslėpta. Tam tikrais laiko intervalais žaidėjui pasiūloma tam tikra pinigų suma už turimą lagaminėlį. Belieka atsakyti į vieną klausimą ir milijonas gali būti tavo.

Supermodelis jau ne pirmą kartą pasakoja apie darbinę patirtį kartu su Meghan. Laidoje „Watch What Happens Live“ Chrissy patikino, kad norintys sužinoti, kad Meghan Markle buvo nepakeliama kolegė, to tikrai neišgirs.

„Visi nori geros istorijos, tačiau aš ją prisimenu tik kaip labai drovią ir ramią merginą, – sakė Chrissy Teigen. – Ji labai maloni, tik tiek galiu pasakyti“.

Supermodelis nemenkai pametusi galvą dėl britų karališkosios šeimos. Ne viename interviu Chrissy yra sakiusi, kad ji iš tiesų yra didelė jų gerbėja. Tai įrodo ir šių metų šeimos pasirinktas Helovyno šventės kostiumas.

View this post on Instagram

???????

A post shared by John Legend (@johnlegend) on

Chrissy persikūnijo į Didžiosios Britanijos karalienę Elizabeth II, o jos vyras, Johnas Legendas, įsikūnijo į Princą Philipą.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai

Saugirdas Vaitulionis / Gedmanto Kropio nuotr.

Reklama

„Zalando“ stilingai atšventė vienerių metų sukaktį Lietuvoje / J.Auškelio nuotr.

Reklama