D.Montvydo koncerte – ypatingi svečiai: scena dalinsis su dar keliomis žvaigždėmis ir artimuoju

Donatas Montvydas ir Džordana Butkutė
Autorius: Pranešimas spaudai
Publikuota: 2021-12-20 09:23
Jau gruodžio 27 dieną Kauno „Žalgirio“ areną sudrebins grandiozinis Donato Montvydo koncertas „1987“, kuriame žadą atims ne tik išskirtiniam reginiui ruošiama scena, bet ir kviestiniai svečiai. Šią staigmeną atlikėjas paliko paskutinei sekundei – kartu su juo pasirodys net dvi scenos legendos.

Visus metus svarbiausiam savo gyvenimo koncertui besiruošęs Donatas Montvydas neslepia, kad iki koncerto emocijų vis daugiau, papildomo jaudulio kelia ir ilgai nuo gerbėjų išlaikyta paslaptis. Kauno „Žalgirio“ arenoje vyksiančiame koncerte pasirodys Lietuvoje tūkstantines arenas renkanti ir scenos karaliene tituluojama Džordana Butkutė. Tai – itin netikėta ir gerbėjų laukta žinia. Šiemet muzikos topus nukonkuravęs jųdviejų kūrinys „17“ pirmą kartą bus atliktas gyvai.

„Mes nesusirinkome sukurti hito, tačiau tai, ką mes sukūrėme, yra neabejotinai viena geriausių dainų metuose“, – neslėpdama komplimentų atlikėjui sakė Dž.Butkutė. Tai įvertino ne tik klausytojai – šis kūrinys „M.A.M.A“ apdovanojimuose pretenduoja tapti „Metų kūriniu“. Toks įvertinimas scenos karalienės nė kiek nenustebino – ji įsitikinusi, kad žmonės dainą pajuto taip, kaip ją išjautė pirmą bendrą dainą sukūrę muzikantai.

Donatas Montvydas ir Džordana Butkutė
Donatas Montvydas ir Džordana Butkutė

„Su Donatu dirbti yra fantastika, o ir tikiu šia daina nuo pirmų akordų. Jo balsas mane užburia, neslėpsiu, klausantis būna sudėtinga sutramdyti ašaras. Labai laukiau, kada galėsime ją sudainuoti gyvai, manęs to teiravosi ir žmonės. Tikiu, kad klausytojai jaučia, ką mes dainuojame, ką norime šiuo kūriniu pasakyti. Dėl to ją klausytojai taip šiltai priėmė ir kone suvalgė“, – šypteli Dž.Butkutė.

Komplimentų negaili ir Donatas Montvydas, pabrėžęs, kad šis duetas neabejotinai įsirėš į istoriją. „Džordana daugybę metų yra elegancijos, profesionalumo pavyzdys, tačiau svarbiausia, kad ji visada liko ištikima sau. Tiesą sakant, čia net nereikia nieko per daug sakyti, nes tai yra žmogus, kurį visi žino ir myli dešimtmečius. Tik pasakysiu, kad man šis pasirodymas yra vienas svarbiausių. Jaučiu nepaprastą dėkingumą, kad mano koncerte į sceną žengs ir tokia legenda“, – sako atlikėjas.

Donatas Montvydas ir Džordana Butkutė
Donatas Montvydas ir Džordana Butkutė

Tačiau tai nėra vienintelė muzikinė bomba, kurią Donatas Montvydas ilgai laikė paslaptyje. Po ilgos pertraukos audrą arenoje kurs ir vienas populiariausių šalies atlikėjų – Egidijus Dragūnas. Tai, kokią galią šis duetas sugeba sukurti auditorijoje, gerbėjai jau galėjo įvertinti – pristatyti to, ką gali šie du galingi muzikos vardai tikrai nereikia.

Staigmenų gruodžio 27-ąją dieną Kauno „Žalgirio“ arenoje bus ir daugiau. Scenoje su atlikėju pirmą kartą pasirodys Donato Montvydo tėtis. Ruošiantis šiam pasirodymui, kaip sako atlikėjas, jaudulys visiškai kitoks. „Man tai labai svarbu, nes mes tai darome pirmą kartą ir aš tuo metu scenoje nebūsiu tik atlikėjas, aš būsiu ir sūnus, žinantis, kaip mano tėčiui tai svarbu. Tik juokingiausia, kad jis visiškai nesijaudina“, – juokiasi D.Montvydas.

Egidijus Dragūnas / Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.
Egidijus Dragūnas / Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.

Likus kelioms dienoms iki Kalėdų bilietai graibstomi žaibiškai, tad organizatoriai skatina bilietais pasirūpinti iš anksto ir išvysti svarbiausią Donatos Montvydo karjeros šou.

Naujausi straipsniai

Saugirdas Vaitulionis / Gedmanto Kropio nuotr.

Reklama

„Zalando“ stilingai atšventė vienerių metų sukaktį Lietuvoje / J.Auškelio nuotr.

Reklama