Dainininkė Daiva Starinskaitė laukiasi pirmagimio: „Dabar išgyvename labai gražų etapą“

Daiva Starinskaitė / Auros Skulskytės ir asmeninio albumo nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2022-02-16 09:00
Iš Londono į Lietuvą gyventi sugrįžusios atlikėjos Daivos Starinskaitės (35) kasdienybėje kaip niekad daug džiugesio – ji laukiasi pirmagimio. Šią žinią grupės „Keymono“ vokalistė patvirtino portalui Žmonės.lt.

„Taip, dabar išgyvename tikrai labai gražų etapą“, – Žmonės.lt sakė D.Starinskaitė.

Apie asmeninį gyvenimą retai atviraujanti dainininkė atskleidė, kad su sužadėtiniu australų aktoriumi ir rašytoju Chrisu Leaney pirmagimį jau turėtų sūpuoti birželio viduryje. Tiesa, ko sulauks – berniuko ar mergaitės – nežino net patys artimiausieji.

„Kas gims, kol kas niekam neskelbiame, net savo tėvams. Kai jau gims, tai visi ir pamatys“, – su šypsena portalui Žmonės.lt kalbėjo dainininkė.

Daiva Starinskaitė ir Chrisas Leaney / Asmeninio albumo nuotr.
Daiva Starinskaitė ir Chrisas Leaney / Asmeninio albumo nuotr.

Daiva Starinskaitė neslėpė, kad su mylimuoju apie kūdikio vardą pasvarsto. Visgi ir čia juokdamasi prisipažino, kad galvoje sukasi ne viena idėja, kurios aplinkiniai dar neišgirdo.

„Vardus po truputį jau galvojame, bet stengiamės prie vieno neprisirišti. Mano daktarė pasakojo, kad savo vaikeliui iš anksto buvo susigalvojusi vardą, bet kai kūdikis gimė, tas vardas jam visai netiko. Tai ir mes galvojame, kad preliminarius vardus turėsime, bet kai pamatysime vaiką, tada ir nuspręsime galutinai“, – portalui Žmonės.lt atviravo atlikėja.

Daiva Starinskaitė ir Chrisas Leaney / T.Biliūno nuotr.
Daiva Starinskaitė ir Chrisas Leaney / T.Biliūno nuotr.

D.Starinskaitė pasakojo, kad šiuo metu jos gyvenime netrūksta džiugių pamokų. O kitaip ir būti negali – motinystė dar nepažinta sritis.

„Kiekviena diena man – mokymosi diena. Juk reikia sužinoti daug dalykų, su kuriais nebuvau susidūrusi anksčiau. Džiugu, kad man pataria ir bičiulės, kurios turi vaikų, ir draugo sesuo, o ir pati vis ką nors skaitau internete. Labai domiuosi“, – prisipažino atlikėja.

Su mylimuoju australu Lietuvoje gyvenanti Daiva džiaugėsi, kad nėštumas šiuo metu jos veiklos neriboja. „Jaučiuosi taip, kaip ir anksčiau“, – nusijuokė ji. 

„Tiesa, pirmus mėnesius buvo silpnoka, vis pykino... Bet juk daugeliui moterų, kurios laukiasi, pirmi trys mėnesiai būna sudėtingi. Džiaugiuosi, kad dabar viskas gerai ir sugrįžo visa energija“, – portalui Žmonės.lt pridūrė ji.

Daiva Starinskaitė / Gedmanto Kropio/žurnalas „Laima“ nuotr.
Daiva Starinskaitė / Gedmanto Kropio/žurnalas „Laima“ nuotr.

Londone aštuonerius metus gyvenusią D.Starinskaitę Lietuvoje netikėtai paskatino pasilikti pandemija. Būtent šiai prasidėjus Vilniuje įstrigusi atlikėja pagalvojo: o kodėl negrįžus ir nepagyvenus Lietuvoje ilgiau. Taip ir padarė: į gimtinę pasikvietė savo draugą australą ir įsikūrė Vilniuje.

Šiandien D.Starinskaitė džiaugiasi sėkminga muzikine veikla. Lietuvoje jau spėjo įsirengti ir studiją, kur gimsta jos muzikinės idėjos. Vaikelio besilaukianti dainininkė viliasi, kad net gimus atžalai ilgam iš scenos nedings.

„Bandysiu visus džiaugsmus suderinti“, – portalui Žmonės.lt pridūrė didžiausios gyvenimo dovanos laukianti D.Starinskaitė.

Daiva Starinskaitė / Martyno Aleksos nuotr.
Daiva Starinskaitė / Martyno Aleksos nuotr.

D.Starinskaitė ir C.Leaney susižadėjo 2016-aisiais po trejų metų draugystės. Vis dėlto dar 2020-ųjų birželį atlikėja portalui 15min sakė, kad vestuvių jiedu kelti neskuba.

„Mes labai nesureikšminame vestuvių, susižadėjimas buvo kaip ženklas, kad norime būti kartu. Apskritai, vestuvės nėra man labai svarbios, tai nežinau... Kai vestuvės bus, tai bus. O gal ir nebus“, – 15min pasakojo D.Starinskaitė.

Fotogalerija:

Naujausi straipsniai

Saugirdas Vaitulionis / Gedmanto Kropio nuotr.

Reklama

„Zalando“ stilingai atšventė vienerių metų sukaktį Lietuvoje / J.Auškelio nuotr.

Reklama