Donatas Čižauskas pristato solinę dainą: „Viską padariau taip, kaip norėjau pats“

Donatas Čižauskas
Autorius: Pranešimas spaudai
Publikuota: 2021-12-17 08:29
Grupės „2 Donatai“ narys Donatas Čižauskas ilgai kaupėsi ir pagaliau ryžosi įrašyti pirmą savo solinę dainą „Tebūnie“. Dėl šio žingsnio atlikėjas pripažįsta ilgai dvejojęs, tačiau galiausiai nusprendęs palikti viską klausytojų teismui.

„Šioje dainoje galima atrasti visokiausių prasmių. Ji yra apie sudužusią širdį, bet ne meilės prasme. Mes visi turime svajonių, kurios dažnai mums atrodo neįgyvendinamos. Ir suabejoję savo jėgomis mes verčiau nusprendžiame jas paleisti, pamiršti ir siekti kitų tikslų.

Man taip būna su dainų rašymu. Atrodo, rašau rašau kelis mėnesius kokį kūrinį, ir kai viską baigiu, suprantu, kad jis visgi nepasieks klausytojų. Neišdrįsti dainos išleisti“, – atvirai pasakoja Donatas Čižauskas.

Donatas Čižauskas
Donatas Čižauskas

Atlikėjui dainų kūrimas yra visai ne naujiena – jis pats parašė kone visą grupės „2 Donatai“ repertuarą. Tačiau kai kalba pasisuka apie asmeninę kūrybą, Donatas pripažįsta savo jėgomis taip stipriai nepasitikintis.

„Jau ilgą laiką rašau dainas ir savo grupei, ir kitiems atlikėjams. Tačiau dabar pirmą kartą nusprendžiau sudainuoti vienas ir padaryti viską taip, kaip pats noriu. Ir tik klausytojai nuspręs, ar mano širdis bus sudužusi, ar nesudužusi – kaip kad dainuoju dainoje“, – juokauja Donatas.

Donatas Čižauskas – „Tebūnie...“:

Kūriniui „Tebūnie“ Donatas nufilmavo ir žiemišką klipą. Pasak jo, jei publika teigiamai įvertins jo kūrybą, solinių dainų pasirodys ir daugiau.

„Šįkart ir muzikos harmonija, ir žodžiai buvo per geri, kad palikčiau dainą stalčiuje. Tačiau vis tiek labai jaudinuos. Nežinau, kaip klausytojai priims, bet man svarbiausia, kad muzika juos pasiektų. Manau, kad ateityje sulauksite ir daugiau mano kūrybos, tik reikia pagaliau susikaupti ir viską išsitraukti iš stalčiaus“, – šypsosi Donatas Čižauskas.

Naujausi straipsniai

Saugirdas Vaitulionis / Gedmanto Kropio nuotr.

Reklama

„Zalando“ stilingai atšventė vienerių metų sukaktį Lietuvoje / J.Auškelio nuotr.

Reklama