Donatas Montvydas pristato kalėdinę dainą: „Iš vaikystės atsinešiau daug tradicijų“

Donatas Montvydas
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2020-12-07 10:58
Visai neseniai Donatas Montvydas, pristatęs jau hitu spėjusią tapti dainą „17“, šįsyk dovanoja dar vieną ypatingą kūrinį. Kalėdinė daina „Štai ir vėl“ iš būsimo atlikėjo albumo buvo viena iš Donato svajonių.

„Visada norėjau sukurti kalėdinę dainą, kuri būtų laukiama ir klausoma kiekvienais metais artėjant šventėms“, – sakė Donatas.

Kūrinio premjerai buvo pasirinktas tiesioginis eteris per LNK televiziją sekmadienio vakarą, stebint didžiausiam žiūrovų skaičiui.

Tai paskutinė šių metų Donato premjera, skirta visiems laukiantiems gražiausių švenčių. Asmeniškai atlikėjui ši daina primena jo pačio vaikystę ir ypatingą laiką su šeima per Kalėdas.

„Iš vaikystės atsinešiau daug kalėdinių tradicijų, bet viena svarbiausių – tai, kad visada būdavome kartu. Net ir dabar, sukūrus savo šeimą, niekas nepasikeitė. Lygiai tokie patys jausmai, jaudinantis laukimas ir šurmulys“, – dalijasi prisiminimais Donatas.

Šiuo kalėdiniu kūriniu Donatas Montvydas sveikina visus artėjančių švenčių proga, linkėdamas ne tik jaukaus laukimo, tikėjimo bet ir laiko su artimiausiais.

Naujausi straipsniai

Saugirdas Vaitulionis / Gedmanto Kropio nuotr.

Reklama

„Zalando“ stilingai atšventė vienerių metų sukaktį Lietuvoje / J.Auškelio nuotr.

Reklama