Donatas Montvydas pristato pirmąjį singlą iš naujo albumo: daina atlikėjui primena vaikystę

Donatas Montvydas / Gedimino Žilinsko nuotrauka
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2020-07-09 09:34
Donatas Montvydas šią vasarą savo gerbėjams dovanoja dar vieną premjerą – lietuvišką kūrinį. Daina „Kol vakaras ilgas“ – pirmasis singlas iš artėjančio atlikėjo naujausio albumo. Kaip pats Donatas sako: „Ši daina yra puiki užuomina, kad naujausias albumas skambės kitaip.“

Atlikėjas neslepia, kad viskas prasidėjo ne nuo dainos, o nuo pačio albumo koncepto. „Šį kartą kūrybos procesas buvo kitoks. Pirmiausiai atėjo idėja, koks turėtų būti albumas. 90-ųjų muzika, su kuria augau, tapo mano būsimo albumo įkvepėja“, – dalinasi Donatas.

Atlikėjo naujausia daina tapo pirmuoju kūriniu, reprezentuojančiu būsimą albumą. „Ši daina veda ne tik į mano naują kūrybos etapą, bet ir vaikystės prisiminimus, kurie asocijuojasi su tokia muzika. Dainos cover‘yje yra paslėpta daug vaikystės detalių ir simbolių, kurias iliustratorius vėl atgaivino“, – apie dainos vizualinį pateikimą pasakoja Donatas.

Paklaustas apie ką yra šis kūrinys, atlikėjas neslėpė, kad dainoje nėra konkrečios jo išgyventos istorijos. Pasak Donato, šioje dainoje svarbiausia yra jausmas, svajonės ir mintys, kurios stipriausios būna, kai žmonės yra vieni. „Nuo vaikystės mėgstu vakarus, kai nebereikia niekur skubėti, kai lieku vienas ir galiu įsiklausyti į save“, – pasakoja atlikėjas.

Donatą Montvydą artimiausiu metu galima bus pamatyti bei išgirsti vasaros koncertuose Vilniuje, Kaune ir Klaipėdoje. Kaip pats atlikėjas žada – „bus karšta ir triukšminga“. Klaipėdos Šiauriniame rage jau liepos 17 d., Vilniuje Vasaros terasoje rugpjūčio 20 d. ir Kauno Pakrantėje rugsėjo 3 d.

Naujausi straipsniai

Saugirdas Vaitulionis / Gedmanto Kropio nuotr.

Reklama

„Zalando“ stilingai atšventė vienerių metų sukaktį Lietuvoje / J.Auškelio nuotr.

Reklama