Donato Montvydo dukra Adelė tėčiui sukūrė naują įvaizdį: perduoda iššūkį ir kitiems tėvams

Donatas Montvydas su dukra Adele/Asmeninio archyvo nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2020-04-20 16:55
Atlikėjas Donatas Montvydas visada išsiskyrė ryškia išvaizda ir stiliumi, tačiau šįkart sugebėjo nustebinti dar labiau. Dainininkas leidosi į avantiūrą su dukra Adele, kuri Donatą nukirpo plikai.

„Dabar atrodau kaip pabėgęs iš zonos“, – juokdamasis portalui Žmonės.lt komentavo Donatas Montyvdas.

Atlikėjas pasakojo, kad šios idėjos sumanytoja – dukra Adelė. Ji nusprendė, kad ir vaikai gali apkirpti tėvus, kol šie likę namuose neturi kaip apsilankyti kirpykloje.

„Gavau iš vaikų pastabą, kad keistai atrodau ir man jau tikrai laikas patrumpinti plaukus. Kadangi namai karantino metu tapo žaidimų aikštele ir improvizacijų vieta, Adelė namuose „atidarė“ kirpyklą ir mane apkirpo. Galiu drąsiai sakyti, jog dukra dirbo kruopščiai ir atsakingai, todėl rezultatas mus visus maloniai nustebino“, – teigė Donatas.

Netrukus dukros sugalvota idėja peraugo į iššūkį #fatherchallenge, kurį perimė ir Rolandas Mackevičius su sūnumi Motiejumi.

D. Montvydas pastebėjo, kad Adelė – itin kūrybinga asmenybė. Mergaitės galvoje netrūksta originalių idėjų, o kada gi jei ne dabar pats puikiausias metas visai šeimai jas kartu įgyvendinti?

„Šis laikotarpis yra skirtas šeimai, su kuria likęs namuose gali smagiai praleisti laiką: bendrauti, įsiklausyti vienas į kitą, galbūt, net iš naujo pažinti artimą. Jaučiu, kaip stiprėja visų tarpusavio ryšys, ypač – užsiimant įvairiausia veikla, dalijantis idėjomis ir improvizuojant".

Įvertinkite naują Donato Montvydo įvaizdį ir kartu su savo vaikais priimkite Adelės mestą #fatherchallenge iššūkį.

Naujausi straipsniai

Saugirdas Vaitulionis / Gedmanto Kropio nuotr.

Reklama

„Zalando“ stilingai atšventė vienerių metų sukaktį Lietuvoje / J.Auškelio nuotr.

Reklama