„Eurovizija 2018“: šveicarai į konkursą siunčia rokerišką brolio ir sesers duetą

„Zibbz“ / SRF/Mirco Rederlechner nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2018-02-05 11:57
Sekmadienį šeši atlikėjai bei grupės susikovė finalinėje Šveicarijos „Eurovizijos“ atrankoje „Die Entscheidungsshow“. Po įtemptos kovos išaiškėjo, kad šiemet Šveicariją „Eurovizijoje“ atstovaus „Zibbz“ su daina „Stones“.

Šveicarai į konkursą siunčia brolio ir sesers duetą „Zibbz“. Corinne Gfeller (32) – pagrindinė vokalistė, o jos brolis Stefanas Gfelleris (30) – pritariantysis vokalas ir būgnininkas. Šeimyniškas duetas yra kilęs iš Ciuricho, tačiau šiuo metu gyvena Los Andžele. Jų eurovizinę dainą parašė Corinne ir Stefanas kartu su kanadiečių dainų autore Laurell Barker.

„Eurovizijos“ atstovai Šveicarijoje renkami panašiu principu kaip Lietuvoje: pusę balsų lemia televizijos žiūrovai, o kitą pusę – speciali vertinimo komisija. Ją šiemet sudarė muzikos ekspertai iš Albanijos, Armėnijos, Vokietijos, Prancūzijos, Islandijos, Izraelio ir Italijos.

Šiemet šveicarai „Eurovizijoje“ dalyvaus jau 59-ąjį kartą. 1956-aisiais konkurse debiutavusi Šveicarija iš karto išplėšė pergalę su daina „Refrain“, kurią atliko Lys Assia. 1988 metais pergalę Šveicarijai parvežė Celine Dion su daina „Ne Partez Pas Sans Moi“.

Šveicarijos atstovai „Zibbz“ su daina „Stones“ pasirodys pirmajame „Eurovizijos“ pusfinalyje, vyksiančiame gegužės 8-ąją. Tame pačiame pusfinalyje šou surengs ir Lietuvos atstovas, kuris bus išrinktas kovo 11-ąją.

„Eurovizija 2018“ rengiama Lisabonoje. Pirmasis pusfinalis – gegužės 8-ąją, o antrasis pusfinalis – gegužės 10-ąją. Didysis finalas numatytas gegužės 12 dieną.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai

Saugirdas Vaitulionis / Gedmanto Kropio nuotr.

Reklama

„Zalando“ stilingai atšventė vienerių metų sukaktį Lietuvoje / J.Auškelio nuotr.

Reklama