„Eurovizijos“ atrankoje išgarsėjęs Gaudentas Janušas Vilniuje vedė mylimąją Ingą Grigonienę

Gaudentas Janušas ir Inga Grigonienė / Luko Balandžio / 15min nuotr.
Autorius: Monika Svėrytė
Publikuota: 2016-08-12 14:52
Jiedu susipažino prieš 25-erius metus, tačiau romantiški jausmai įsižiebė praėjus tik dviem dešimtmečiams. Penktadienį Vilniaus santuokų rūmuose susituokė 2011-aisiais „Eurovizijos“ atrankoje su daina „Man nieko nereikia“ išgarsėjęs dainininkas Gaudentas Janušas (52) ir jo mylimoji Inga Grigonienė (46).

„Esame labai laimingi. Gera jausti, kad pagaliau sutikome sau skirtą žmogų“, – Žmonės.lt sakė Gaudentas.

Penktadienį vykusi ceremonija buvo paprasta, kukli. Gaudentas sako nenorėjęs pompastikos – abiems jiems tai antra santuoka, o ir amžius nebe tas, kai norisi švęsti triukšmingai.

„Tokie ir mūsų charakteriai, ramesni, Inga nemėgsta viešumo. O ir draugų apmažėjo, rečiau su kai kuriais besusitinkam, prasimėtė visi, tai pakvietėm tik artimiausius“, – kalbėjo jaunikis.

Luko Balandžio / 15min nuotr.
Luko Balandžio / 15min nuotr.

Vieni jų tapo ir poros santuokos liudytojais, tai – grupės „el Fuego“ narys Eugenijus Chrebtovas su žmona Laura.

„Vestuvių nekeliame, tai labiau susirašymas. Bet, žinoma, šventė – ir pasipuošti norisi, ir paminėti kažkaip“, – sakė Gaudentas. Į Santuokų rūmus Inga atvyko vilkėdama ilgą rožinę suknelę, Gaudentas – mėlyną kostiumą.

„Norėjome paprastai, saliutų mums nereikia. Nebe pirmą kartą tuokiamės, tai ir tų baltai juodų rūbų nesinorėjo“, – kalbėjo jis.

Pažintis užsimezgė „Operos“ kavinėje

Pirmą kartą Ingą Gaudentas pamatė prieš 25-erius metus, kuomet vis netikėtai sutikdavo ją tuomet menininkų pamėgtoje „Operos“ kavinėje greta Nacionalinio operos ir baleto tearto. Studijuodamas muzikos akademijoje jis su kursiokais mėgdavo ten papietauti, tą pačią vietą buvo pamėgusi ir Ingą.

Luko Balandžio / 15min nuotr.
Luko Balandžio / 15min nuotr.

Ir nors anais laikais jiedu vienas į kito dėmesio per daug nekreipdavo, vis tik po 20 metų netikėtai susitikę atpažino vienas kitą. „Prieš septynerius metus „Akropolyje“ Kalėdų laikotarpiu buvau įsidarbinęs Kalėdų Seniu. Prieš tai pusantrų metų gyvenau Italijoje, o kai grįžau nebuvo kuo užsiimi, kažkas pasiūlė padirbėti ir sutikau. Ten ir susitikome, Inga mane atpažino iš akių. Sako čia tu? Aš jai sakau pasakyk eilėraštuką – duosiu saldainį, o ji man – eilėraščio nemoku, bet saldainį paimsiu. Tuomet pakviečiau kavos, bet sutarėm, kad nueisim tuomet, jei dar kartą susitiksim“, – pasakojo Gaudentas.

Tąkart pasimatymas neįvyko, bet situacija pasikartojo – prasidėjus pavasariui jie vėl prasilenkė gatvėje. „Pasisveikinom, persimetėm porą žodžių. Sakau, tai ir dabar nenueisim kavos? Ji paliko man savo telefoną – taip viskas ir prasidėjo“, – prisiminė pašnekovas.

Luko Balandžio / 15min nuotr.
Luko Balandžio / 15min nuotr.

Piršlybos – po poros mėnesių susitikinėjimų

Į pirmą jų susitikimą Inga atsivedė ir dukrą. Gaudentas juokiasi – gal taip buvo drąsiau. „Mes abu turėjome savo gyvenimus, abu turėjome šeimas. Tačiau, matyt, abiems nebuvo gerai, todėl mūsų pasimatymai dažnėjo, pokalbių daugėjo, tapome vienas kitam artimesni“, – sakė Gaudentas.

Praėjus vos porai mėnesių tas artumas išsirutuliojo į piršlybas – nieko nelaukęs tų pačių metų vasarą Gaudentas pasipiršo. „Po pasipiršimo bendravome kaip bendravę. Tuomet dar gyvenom atskirus gyvenimus, Inga dar turėjo kitą vyrą, nors jų santykiai jau buvo atšalę. Nusprendžiau nelaukti ir pasipiršti, svarsčiau – jei jau priėmė žiedą, tai gal jai gera su manimi?“, – pasakojo jis.

Po sužadėtuvių pora dar metus gyveno atskirai, o po vienu stogu įsikūrė tik kitų metų vasarą. „Tada nuomojausi bendrabutį, ji turėjo savo vietą, tai pakvietė ir pradėjom gyventi kartu“, – sakė Gaudentas.

Luko Balandžio / 15min nuotr.
Luko Balandžio / 15min nuotr.

Vestuvėms reikėjo subręsti

Pasipiršimą Gaudentas vadina pusiau žaidimu. Esą sužadėtuvės – tiesiog jausmų vienas kitam pripažinimas, tačiau niekuo nei vyro, nei moters neįpareigoja. „Būna juk, kad susižada žmonės, o vėliau paima ir išsiskiria. Būna, kad pasipiršę gyvena toliau kaip gyvenę. Pradžioje net nesureikšminom tų sužadėtuvių, tik vėliau, pradėję gyventi drauge, supratom, kad norime ir vestuvių, bet joms reikėjo subręsti“, – kalbėjo Gaudentas.

Luko Balandžio / 15min nuotr.
Luko Balandžio / 15min nuotr.

Šiam svarbiam žingsniui pora pasiryžo po penkerių draugystės metų. Tačiau šiandien sako tiesiog supratę, kad yra skirti vienas kitam, kad jiems tiesiog gera drauge.

Po vestuvių – medaus į Birštoną

Po vestuvių Inga pasiliko savo pavardę. Tokį sprendimą ji priėmė nenorėdama papildomų rūpesčių dėl formalumų tvarkantis dokumentus. Esą kai pusę gyvenimo pragyveni su viena pavarde, vėliau tenka susidurti daug laiko atimančiais popierizmais norint ją pakeisti.

„Pradžioje galvojom, kad ji priims mano pavardę. Bet paskui nusprendėme, kad kol kas atidėsime. Visus dokumentus reiktų keisti – kam to reikia?“ – svarstė Gaudentas.

Luko Balandžio / 15min nuotr.
Luko Balandžio / 15min nuotr.

Tačiau pora didelį dėmesį skyrė žiedams, jie pasirinko juvelyro Raimundo Miliausko kurtus balto aukso dirbinius.

Iškart po vestuvių Gaudentas ir Inga išvyks drauge pailsėti. Jie medų kopinėti ketina Birštone.

Tiek Ingai, tiek Gaudentui tai antra santuoka. Iš ankstesnių santykių Inga turi 25-erių dukrą, Gaudentas – 13 metų sūnų ir 23-ejų dukrą, kuri prieš metus jam pagimdė ir anūką.

Gaudento Janušo daina, su kuria 2011 metais jis ketino patekti į didžiąją „Eurovizijos“ sceną:

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai

Saugirdas Vaitulionis / Gedmanto Kropio nuotr.

Reklama

„Zalando“ stilingai atšventė vienerių metų sukaktį Lietuvoje / J.Auškelio nuotr.

Reklama