„Eurovizijos“ atstovą išsirinko ir broliukai latviai: Turine skambės daina apie salotas

Latvijos atstovai / Wiwibloggs nuotr.
Autorius: 15min.lt
Publikuota: 2022-02-13 11:03
Vis daugiau „Eurovizijoje“ dalyvaujančių šalių pristato savo atstovus. Šeštadienį savąjį išsirinko ir mūsų kaimynai latviai – į Turiną gegužę keliaus grupė „Citi Zēni“ su daina „Eat Your Salad“.

2022-ųjų „Eurovizijoje“ latvių grupė pasirodys su nuotaikingu kūriniu apie dietas ir ekologišką gyvenimą „Eat Your Salad“. Patys atlikėjai save įvardija kaip „šių dienų repo princus ir 21 a. popmuzikos divomis“, o muziką apibūdina „gaivaus toniko indelį, kuris iš pradžių suplakamas, o vėliau atidaromas“.

Įdomu tai, kad ši daina sukėlė prieštaringas nuomones socialiniuose tinkluose, nes pasipylė dainoje skambantis ir vulgarumu persmelktas žodis „pu**y“. Vis dėlto finale žiūrovai nebeišgirdo šio žodžio – jis buvo pakeistas į tylą.

„Eurovizijos“ scenoje nuotaikas ketina užkurti grupės nariai Jānis Pētersons (vokalas), Dagnis Roziņš (vokalas ir saksofonas), Reinis Višķeris (klavišinis), Krišjānis Ozols (gitara), Roberts Memmēns (bosas) ir Toms Kagainis (būgnai).

„Citi Zēni“ daina „Eat Your Salad“:

Nors grupė žengė su įsimintina daina, kuri kai kam galėjo užkurti ir tikrą vakarėlį, bet jie sulaukė ir iššūkio – stiprų pasirodymą 2015 m. „Eurovizijoje“ surengusios dainininkės Aminatos.

Dėl teigiamo koronaviruso testo atsakymo atlikėja į sceną gyvenai nelipo, o pasirodymą atliko iš namų. Bet ir nuotoliniu būdu ji spėjo pakerėti savo ištikimiausius gerbėjus ir žiūrovus – beveik tobulai atliko kūrinį „I’m Letting You Go“. Vis tik vien tik komplimentų neužteko, nes šįkart į Turiną keliaus kiti.

Naujausi straipsniai

Saugirdas Vaitulionis / Gedmanto Kropio nuotr.

Reklama

„Zalando“ stilingai atšventė vienerių metų sukaktį Lietuvoje / J.Auškelio nuotr.

Reklama