„Eurovizijos“ žvaigždės – nuo Conchitos Wurst iki „Lordi“: ar atpažįstate, kas jas vaidina?

„Muzikinės kaukės“ dalyviai / Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2016-10-25 23:07
Antradienio vakarą vykusiame „Muzikinės kaukės“ filmavime projekto dalyviai turėjo įkūnyti ryškiausias „Eurovizijos“ žvaigždes. Vieni atlikėjai pasirodymų metu stebino balso galimybėmis, kiti – savo išvaizda ir tokiais tikroviškais kostiumais, kad kai kuriuos projekto dalyvius buvo sunku atpažinti.
Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.
Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.

10 projekto dalyvių įkūnijo ryškiausius „Eurovizijos“ dalyvius: Vytenis Kaluškevičius – Alexanderį Rybaką (Norvegija), Anžela Adamovič – Daną International (Izraelis), Donata Gutauskienė-Laisva – Aistę Smilgevičiūtę (Lietuva), Karolina Juškaitė-Carol – Lulu (Didžioji Britanija), Valentinas Krulikovskis – Aivarą Stepukonį (Lietuva), Tadas Rimgaila – Donny Montell (Lietuva), Nijolė Pareigytė-Rukaitienė – Eleną Paparizou (Graikija), Arvydas Vilčinskas – Lordi (Suomija).

Dainininkė Rūta Ščiogolevaitė įkūnijo Ukrainos žvaigždės Andrijaus Danilko kuriamą personažą Verką Serdiučką. Žmonės.lt Rūta pripažino, kad ši užduotis jai – tikras iššūkis.

Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.
Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.

„Pirmiausia, tai dvigubas darbas, nes Verka Serdiučka yra jau aktoriaus darytas personažas, o ne realus atlikėjas. Labai sunku ir dėl to, kad V.Serdiučka yra priešingos lyties atstovas – balsas yra vyriškas, nesvarbu, kad įkūnija moterį. Yra daug sudedamųjų dalių: tembras, štrichai, manieros, intonacija, dainavimo tempas. Visose šiose dalyse bandai susigaudyti ir orientuojiesi į tai, kas tau išeina geriau. Jeigu nepavyksta atkartoti tembro, galbūt pavyks atkartoti specifinę tartį ar intonaciją.

Susisuka galva, kai viską reikia sujungti į visumą. Juk ne tik judesius reikia atkartoti, bet ir muzikinę medžiagą prisiminti, nustatyti balsą“, – Žmonės.lt pasakojo R.Ščiogolevaitė.

Dainininkė teigė, kad džiaugėsi, galėdama įkūnyti įvairiausius personažus. „Tai nėra dainavimo konkursas. Čia galima pakvailioti ir tai man labai patinka. Vieną sykį galima įkūnyti divą, kažkokią puikią vokalistę, bet ilgainiui tai atsibosta ir norisi įvairesnių spalvų“, – teigė R.Ščiogolevaitė.

Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.
Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.

Dainininkas Tadas Juodsnukis virto „Eurovizijos“ nugalėtoja, Austrijos atlikėja Conchita Wurst.

Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.
Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.

„Labai džiaugiuosi, gavęs tokią užduotį. Specifinis balsas, manieros ir be galo gražus kūrinys. Vaikštau su priklijuotais nagais ir nieko negaliu paimti“, – juokėsi T.Juodsnukis.

Paklaustas, galbūt atsiaugino barzdą specialiai šiam pasirodymui T.Juodsnukis teigė: „Bandžiau, bet nespėjo ataugti. Pusiau dirbtinė, pusiau tikra.“

„Iš tikrųjų, ruoštis buvo sunku. Sunki daina, aukštos natos, bet man patinka iššūkiai. Jeigu jų nėra, yra labai neįdomu. Esu šiek tiek apsirgęs, bet tikiuosi, kad sloga ir temperatūra nepakiš man kojos ir aš tikras, kad aukštos natos puikiai skambės“, – prieš savo pasirodymą kalbėjo T.Juodsnukis.

Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.
Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.

T.Juodsnukis teigė, kad net neabejojo Conchitos pergale, nes kūrinys buvo puikus, o ir pasirodymas tikrai originalus. „Aš, kaip ir dauguma, Conchitą pamačiau “Eurovizijoje„. Tai buvo pats geriausias pasirodymas toje scenoje“, – Žmonės.lt sakė T.Juodsnukis.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai

Saugirdas Vaitulionis / Gedmanto Kropio nuotr.

Reklama

„Zalando“ stilingai atšventė vienerių metų sukaktį Lietuvoje / J.Auškelio nuotr.

Reklama