G.Leškevičius pristato pirmąjį albumą ir dainą „Tuk tuk“: šią dieną premjerai pasirinko neatsitiktinai

Giedrius Leškevičius / Asmeninio albumo nuotr.
Autorius: Pranešimas spaudai
Publikuota: 2022-02-22 10:16
Televizijos laidų ir renginių vedėjas Giedrius Leškevičius vis drąsiau žengia į muzikos pasaulį. Ypatingą dieną – 2022-02-22 – jis pristato savo pirmąjį albumą ir naują dainą.

„Kai prieš metus žengiau į naują kūrybos etapą, tik pasvajoti galėjau, kad pavyks prisibelsti į tiek daug širdžių,“ – pristatydamas naujausią dainą „Tuk tuk“, o kartu su ja – ir pirmąjį savo albumą, prisipažįsta televizijos laidų ir renginių vedėjas bei atlikėjas Giedrius Leškevičius.  – „Tada atrodė net šiek tiek per drąsu kalbėti apie visą albumą, bet protingi žmonės sako: mintis paversk žodžiais ir žodžiai taps stebuklais!“

Šiandien toks posakis skamba visai ne utopiškai – juk kiekvienam atlikėjui pirmasis išleistas albumas kone prilygsta stebuklui.

Giedrius Leškevičius / Asmeninio albumo nuotr.
Giedrius Leškevičius / Asmeninio albumo nuotr.

Visais dvejetais paženklintą dieną albumo „Dvigubai“ startui Giedrius sako pasirinkęs neatsitiktinai.

„Nuo pat pirmo albumui parašyto kūrinio žinojau, koks bus jo pavadinimas. Žinojau ir tai, kad visose albumo dainose bus galima išgirsti kažką dvigubo: ar jūreivišką palinkėjimą vėjo–vėjo, ar trapų stiklo karoliukų garsą „cak–cak“, ar tvirtą beldimą į duris „tuk–tuk“. Bet svarbiausia, į kiekvieną dainą norėjosi įdėti dvigubą dozę jausmo ir dvigubai noro, kad visi besiklausantys rastų šį tą pažįstamo ir artimo sau.“

„Tuk tuk“ – daina, kuri kviečia tarsi gero gėrimo taure mėgautis subtilia, lengvai įsimenančia melodija, aranžuota Andriaus Bernatonio, ir pozityviu paties atlikėjo parašytu tekstu.

Giedrius Leškevičius / Asmeninio albumo nuotr.
Giedrius Leškevičius / Asmeninio albumo nuotr.

Kartu su operatoriumi Žygimantu Kaminsku sukurtas vaizdinis–tekstinis klipas įprasmina visą Giedriaus per metus nueitą kelią: nuo tamsaus rūsio iki dangaus, nuo pirmų natų iki viso dvylikos kūrinių albumo, kurį jau šiandien galite išgirsti muzikos pasiklausymo platformose, o vasario 24–27 d.– rasti „Knygų mugėje“, „Muzikos salėje“ esančiame asociacijos AGATA stende.

Giedrius – „Tuk tuk“:

Naujausi straipsniai

Saugirdas Vaitulionis / Gedmanto Kropio nuotr.

Reklama

„Zalando“ stilingai atšventė vienerių metų sukaktį Lietuvoje / J.Auškelio nuotr.

Reklama