Gamka pristato vaizdo klipą, nufilmuotą šaltoje jūroje: vanduo – naujų pradžių simbolis

Germanas Daškevičius-Gamka / Roko Kiralavičiaus nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2022-06-20 12:23
Sparčiai populiarėjantis atlikėjas Germanas Daškevičius-Gamka savo produktyvumu gali nustebinti ne vieną. Kiek mažiau nei prieš savaitę pristatęs debiutinį albumą „Šaltos bangos“, šiandien atlikėjas klausytojams dovanoja ir trečiąją vaizdo klipų trilogijos dalį, tokiu pačiu pavadinimu, kaip ir albumas. Kaip ir pirmosiose dvi dalyse, čia atsiskleidžia savojo „aš“ paieškos. Atlikėjas dėl vaizdo klipo ryžosi bristi į šaltą Baltijos jūrą.

Pirmąsias dvi trilogijos dalis – „Ne toks“ ir „Rūmai Miškai“ išleidęs dar prieš albumo pasirodymą, atlikėjas spėjo sutraukti nemenką klausytojų ratą ir įrodyti, kad jo muzika reikalinga šiandieninėje muzikos padangėje.

„Daina „Šaltos bangos“ – tai titulinė albume, simboliškai gimusi paskutinė iš visų. Dar praėjusių metų gruodį. Dainą sukūriau jausdamas, kad manyje bręsta naujas etapas, kuriame būsiu šaltesnis, ne tiek pasiduodanti emocijoms bei jausmams. Angliška dainos pavadinimo versija coldwawe atskleidžia ir žanrą, iš kurio įsikvėpiau šiam albumui“, – apie šiandien pristatomą kūrinį pasakoja Gamka.

Germanas Daškevičius-Gamka / Roko Kiralavičiaus nuotr.
Germanas Daškevičius-Gamka / Roko Kiralavičiaus nuotr.

Sukurtas albumo pasakotojas trijuose kūriniuose keliauja laiku bei erdvėse. Klausytojui sukūrė įspūdį, tarsi pats atlikėjas yra mistiška susidvejinusi būtybė – atlikėjas ir pasakotojas viename kūne.

„Meilė svarbus šios dainos faktorius, romantiniai sunkumai bei savęs paieškos girdisi viso kūrinio metu. Klipą, kaip nebūtų keista, nes „Šaltos bangos“, filmavome pajūryje. Simboliškas yra kritimas į jūrą – tai atgimimas. Vanduo visuomet man buvo naujų pradžių simbolis“, – apie vaizdo klipo kūrimą pasakoja atlikėjas.

Prie trilogijos kūrybos prisidėjo jaunosios kartos režisierius Benas Ąžuolas Šarka, kuris padėjo vizualizuoti Gamkos muzikines idėjas. Pasaka dainininko, vizualinė kūrybos pusė, pirmojo albumo kūriniams, yra ne mažiau svarbi dalis, kurioje norisi atskleisti mistinę kelionę, ieškant savojo „aš“.

Germanas Daškevičius-Gamka / Roko Kiralavičiaus nuotr.
Germanas Daškevičius-Gamka / Roko Kiralavičiaus nuotr.

Jau rytoj, birželio 21 dieną atlikėjas sostinėje, „Vasaros terasoje“ surengs ir pirmąjį solinį koncertą, kuriame pristatys visus kūrinius iš ką tik pasirodžiusios albumo. Bilietus į šį koncertą platina Bilietai.lt.

„Rytoj labai svarbi diena man, dar viena svarbus įvykis gyvenime. Šiam koncertui kartu su grupės nariais, kurie yra ir nuostabiausi mano draugai, ruošėmės ilgai. Labai visų lauksime rytoj „Vasaros terasoje“, Vilniuje“, – kviesdamas į koncertą pasakoja Gamka.

Kviečiame išvysti trečiąją trilogijos dalį – Gamkos dainą ir vaizdo klipą „Šaltos bangos“:

Naujausi straipsniai

Saugirdas Vaitulionis / Gedmanto Kropio nuotr.

Reklama

„Zalando“ stilingai atšventė vienerių metų sukaktį Lietuvoje / J.Auškelio nuotr.

Reklama