„Gero vakaro šou“: Emilio iš „Lietuvos talentų“ repas ir neįtikėtinas Milėjos pasirodymas

Milėja Stankevičiūtė / Organizatorių nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2017-04-12 14:04
„Tau vienuolika metų ir tu taip dainuoji? Kaip tu drįsti?“,– tokiais komentarais „Gero vakaro šou“ vedėjas Justinas Jankevičius pasitiko dainą atlikusią „Lietuvos talentų“ superfinalistę Milėją. Tačiau tai, ką mergaitė parodė po to, ne tik laidos vedėjus, bet ir žiūrovus paliko be žado.

Trečiadienio vakarą TV3 laida „Gero vakaro šou“ bus skirta artėjančioms Velykoms. Tačiau margučių daužymų laidos vedėjai neapsiribos. Tikrą šou surengs „Lietuvos talentų“ superfinalo dalyviai: žonglierius Kasparas Bujanauskas, dainininkai Emilis Korickij ir Milėja Stankevičiūtė.

„Ar galėtum žongliruoti ir tuo pačiu metu valgyti?“, – iššūkį Kasparui mes Mindaugas Stasiulis siūlydamas tris obuolius. Patys vedėjai nepatikės, kai Kasparas sutiks pabandyti.

Dar vienas „Lietuvos talentų“ superfinalo dalyvis Emilis prisipažino, kad namuose po 23 valandos nedainuoja, kad savo stipriu balsu neerzintų kaimynų, tačiau jei jau neištveria, tai daugiausiai pylos gauna nuo brolių. Paklaustas, ar dainuoja ką nors be klasikos, Emilis prisiminė, kad jam yra buvęs ir repo etapas. „Labiausiai mėgau Eminemą“, – sako ir kiek pasikuklinęs visus apstulbina tikro reperio vardo vertu pasirodymu.

Laidos vedėjai pristatė ir kol kas nematytą žaidimą „Bobutės mįslė“, kuriame Kasparui ir Emiliui teko spėlioti apie kokius šiuolaikinius reiškinius kalba vyresnio amžiaus moterys.

„Rimtuose pokalbiuose“ šį vakarą – viskas apie Velykas ir margučius. Kodėl dažome kiaušinius, kas deda kiaušinius – Velykų kiškis ar Velykų bobutė, ar Velykų kiškis pažįsta Kalėdų Senelį. Taip pat pamatysite keliomis kalbomis gali dainuoti Milėja ir kaip mergaitė išsisuktų, jei superfinale jai paleistų ne tą muziką.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai

Saugirdas Vaitulionis / Gedmanto Kropio nuotr.

Reklama

„Zalando“ stilingai atšventė vienerių metų sukaktį Lietuvoje / J.Auškelio nuotr.

Reklama